SquashCourt

Wyłączny przedstawiciel squashowych kortów najwyższej na świecie jakości - ASB (Systembau Horst Babinsky GmbH). To najlepsze rozwiązanie dla Inwestorów, jakość i efektywność, którą będziesz się szczycił przez lata.

więcej

SquashClub

Na rynku prasy squashowej (jeśli w ogóle można mówić o rynku) pojawił się nowy tytuł - Squashclub. Gazeta jest kwartalnikiem skierowanym głównie do graczy rekreacyjnych i będzie dystrybuowana poprzez kluby oraz w prenumeracie.

więcej

Pointfore

Pointfore brytyjska firma działająca na rynku squashowym od 20 lat. Jej motto to - najwyższa jakość w rozsądnej cenie. Nie daj się zwieść rozbuchanemu marketingowi, Pointfore to siła konkretu - przekonaj się sam.

więcej

Minisquash

Minisquash to pierwszy w Polsce portal squashowy przeznaczony dla dzieci, rodziców, trenerów i klubów. Wspólnie budujmy lepszą przyszłość squasha w Polsce. 

więcej

Minitenis

Minitenis.pl to najpopularniejszy w Polsce portal dla młodych tenisistów. Skupia dzieci, trenerów, rodziców oraz kluby zajmujące się tenisem dziecięcym i młodzieżowym. Minitenis.pl jest marką rozpoznawaną przez tenisistów na terenie całej Polski.

więcej


62.129.210.236