2011-01-07

0 komentarzy


Squash Budowa Warszawa Marki - Klub SQUOMARK ASB


Już w lutym 2011 rozpocznie swoją działalność klub squasha SQUOMARK ASB w Warszawie Marki…


Klub SQUOMARK Warszawa Marki to kolejne ekskluzywne miejsce na squashowej mapie Polski i pierwsze tego typu w Markach koło Warszawy.
Klub squasha SQUOMARK ASB mieści się w Markach przy ul Adama Mickiewicza.

Oferta klubu dotycząca squasha to na początek dwa najwyższej jakości korty ASB Squash (budowa squashy ASB zakończy się w lutym 2011). Klub oferuje również wiele dodatkowych atrakcji, o których napiszemy wkrótce…

Najważniejszymi atutami klubu SQUOMARK ASB są: doskonała jakość kortów squasha ASB, doskonała wentylacja i ogrzewanie wszystkich pomieszczeń, profesjonalna i miła obsługa, bezproblemowy dojazd, duży wygodny, bezpłatny parking i wiele więcej…:)

Klub SQUOMARK to na początek 2 korty ASB budowane w nowym systemie 85, 2 boiska do badmintona, wiele stołów do tenisa, fitness, bogato zaopatrzony bar z doskonałymi trunkami i smacznymi potrawami. Już w maju 2011 klub wzbogaci swoją ofertę o kolejne 2 korty squasha ASB. Plany rozbudowy klubu w 2012 zakładają budowę kolejnych 6 kortów ASB Squash i rozbudowę strefy fitness. 

Mieszkańcy warszawskich Marek i okolic już wkrótce będą mieli możliwość uprawiania squasha na najwyższej jakości kortach ASB w ekskluzywnym klubie SQUOMARK. 

Squash jest fascynującym, niezwykle przyjemnym i satysfakcjonującym sportem. Uprawianie squasha na kortach ASB to najwyższy poziom przyjemności, którą można czerpać z tej gry…  

Zapraszamy już wkrótce do klubu SQUOMARK Warszawa Marki ul. Adama Mickiewicza na grę w squash i nie tylko…

Wasz Squash Net TEAM 62.129.210.236