2010-12-07

0 komentarzy


Squash Kołobrzeg - PAJAMAD Squash Cup o...


W piątek 3 grudnia w Centrum Sportowym Pajamad Squash i Fitness w Budzistowie ul. Bukowa 1, rozegrano drugi turniej squasha z cyklu „Pajamad Squash Cup o prezenty gwiazdkowe”.


Oprócz turnieju open rozegrano również turniej damski. Mecze rozegrane zostały na zasadach każdy zawodnik z każdym, w dwóch setach do 11 punktów.

W zależności od zajętego miejsca w turnieju, zawodnicy otrzymali punkty do ogólnej klasyfikacji cyklu turniejowego Pajamad Squash. Zawodnik z największą ilością punktów po 3 turniejach będzie zwycięzcą cyklu. Miejsce 1,2 i 3 premiowane będzie trofeami turniejowymi oraz nagrodami. Pozostali zawodnicy otrzymają również nagrody pocieszenia sponsorowane przez sklep internetowy www.pajamad.sklep.pl oraz pamiątkowe dyplomy uczestnictwa
w Turniejowym Cyklu Squasha.

Zwycięzcą drugiego turnieju squasha cyklu został Marcin Siutkowski z Kołobrzegu przed Krzysztofem Matwiejem z Budzistowa oraz bardzo dobrze grającym juniorem Olkiem Adamcem z Kołobrzegu.
W turnieju pań zwyciężyła Jagoda Danielewicz z Budzistowa przed Katarzyną Szcześniak z Grzybowa i Elwirą Jankowską z Koszalina.
W ogólnej klasyfikacji po dwóch turniejach, pozycję lidera utrzymał zawodnik squasha Krzysztof Matwiej (Budzistowo) 195 punktów, przed Marcinem Siutkowskim (Kołobrzeg) 190 punktów i Jagodą Danielewicz która miejsce trzecie dzieli z Krystianem Łazarskim (Koszalin), 170 punktów. Kolejne miejsca zajęli: Olek Adamiec 165 pkt, Tomasz Kucharczyk 160 pkt,
Jakub Kiersnowski 135 pkt, Piotr Żelazny 135 pkt, Emil Paszkowski 60 pkt.

Centrum Sportowe Pajamad Squash i Fitness w Budzistowie/Kołobrzeg ul. Bukowa 1, to nowoczesny obiekt z trzema kortami do gry w squasha, tenisem stołowym, siłownią, salą fitness i rollmasażem. Całość uzupełnia solarium, bar, sauna oraz szatnie z natryskami.
W wypożyczalni można wypożyczyć sprzęt do gry w squash lub przetestowac rakiety i kupić sprzęt w sklepiku sportowym. Regularnie organizowane turnieje squasha pozwalają rekreacyjnym graczom na sprawdzenie swoich umiejętności w grze z szerszym gronem przeciwników na poziomie amatorskim.
Kolejny turniej amatorskiego squasha Pajamad Squash Cup III wraz z gwiazdkowymi nagrodami już 17 grudnia.

WYNIKI TURNIEJU SQUASHA PAJAMAD:

Turniej open:
1. Marcin Siutkowski
2. Krzysztof Matwiej
3. Olek Adamiec
4. Krystian Łazarski
5. Tomasz Kucharczyk
6. Jagoda Danielewicz
7. Piotr Żelazny
8. Jakub Kiersnowski
9. Emil Paszkowski

Turniej damski:
1.Jagoda Danielewicz
2. Katarzyna Szcześniak
3. Elwira Jankowska
4. Sandra Kryszczynas
5. Malgorzata Danielewicz

Info Organizatora

Wasz Squash Net TEAM  62.129.210.236