2006-10-22

0 komentarzy

Tecnifibre Global Thinking Cup - Wyniki

TECNIFIBRE Global Thinking Cup był pierwszym wrocławskim turniejem nowego sezonu 2006/2007 punktowanym...

jednocześnie w rankingach Pucharu Dolnego Śląska i Polskiej Federacji Squasha.

W sobotę 21.10.06 w klubie SPORTWERK na wrocławskim Kozanowie pojawiły się dwie zawodniczki i 19 zawodników głodnych walki o rankingowe punkty.

Na turniej przybyli zawodnicy i zawodniczki z Legnicy, Łodzi, Bolesławca, Poznania, Zielonej Góry i oczywiście z Wrocławia. Obecność całych rodzin niektórych uczestników turnieju skutecznie zapewniła imprezie rodzinną atmosferę.

Zdobywca trzeciego miejsca Piotr Samborski z dużym zaangażowaniem i widocznym profesjonalizmem sędziował większość meczów a nad całością czuwał Sędzia Główny Turnieju Wojciech Kosow.

W meczu finałowym Jacek Szubert nie znalazł recepty na grę Jacka Hibnera i przegrał swój mecz 0:3. W meczu o trzecie miejsce. Wspomniany wcześniej Piotr Samborski pokonał swojego poznańskiego kolegę Pawła Przyłuskiego 2:1. W turnieju pocieszenia 9 miejsce zajął Jakub Zjawin z Zielonej Góry pokonując swojego kolegę klubowego, z wielką determinacją walczącego o punkty Grzesia Sowę.
Turniej kobiet wygrała w meczu z Ewą Adamczak Krystyna Szwajkowska, a turniej Masters 40+ wygrał Wojtek Kosow w finale pokonując Piotra Seweryna 2:1.

Zwycięzcy turnieju głównego, turnieju pocieszenia i turnieju kobiet otrzymali nagrody ufundowane przez TECNIFIBRE Polska, a wszyscy uczestnicy mogli zjeść ciepły posiłek w klubowym barze. Po zakończeniu turnieju zawodnicy, których turniejowa rywalizacja nie zmogła, mogli nagrać się do woli w stojących do ich dyspozycji kortach.

Turniejowe fotki już wkrótce w naszej galerii :)