2006-06-14

0 komentarzy

Mastersi zwycięzcami VII PDŚ

Drugie zwycięstwo w obecnej edycji PDŚ dopisał do swojego konta Wojciech Kosow, pokonując...

...w meczu o pierwsze miejsce Zbyszka Krawczuka.

Mastersi Wojciech Kosow (I miejsce), Zbigniew Krawczuk (II miejsce) i Piotr Seweryn (I miejsce finał B) zdominowali siódmą odsłonę tegorocznej edycji Pucharu Dolnego Śląska. Trzecie miejsce w turnieju zajął Arek Beneś.

Po długim rozstaniu ze squashem, w turnieju zagrał nieoczekiwanie Robert Skrzypczyński. Wyraźne braki kondycyjne uniemożliwiły mu jednak walkę o miejse na podium. Paweł Piesiak uczestniczący po raz pierwszy w turnieju squasha dzięki ambitnej grze zajął 3 miejsce w finale B. Drugie miejsce w tej grupie wywalczył rekonwalescent Szymon Szczęsny, zawodnik (podobnie jak Paweł Piesiak) dysponujący dużymi możliwościami na przyszłość.
Turniej Masters 40+ wygrał ponownie Wojciech Kosow, a kolejnymi na podium byli Zbigniew Krawczuk i Piotr Seweryn.

VII turniej PDŚ był kolejną imprezą udanie propagującą squash we Wrocławiu.
Każdy zawodnik miał możliwość rozegrania 7 meczów, co przyczyni się z pewnością do poprawy własnej gry w przyszłości.

Zapraszamy na ostatni w tym sezonie turniej Pucharu Dolnego Śląska już 1 lipca 2006 jak zwykle do hali Sportwerk na wrocławski Kozanów.