2017-12-16

0 komentarzy


Squash Weldon Dębica – budowa dwóch kortów ASB Squash


W grudniu 2017 firma ASB Squash Courts wybudowała dwa korty do gry w squasha w Weldon SCHOOL w Dębicy w województwie podkarpackim. Najwyższej światowej jakości wielofunkcyjne korty ASB w Dębicy posiadają boczną ścianę przesuwną umożliwiającą grę w squashowego debla…


Weldon SCHOOL to niepubliczna szkoła w Dębicy skoncentrowana na docenianiu indywidualności i niepowtarzalności każdego swojego ucznia.  Szkoła wspiera własnych uczniów w poszukiwaniu własnej drogi edukacyjnej wzmacniając ich kreatywność.

Nadrzędnym celem Weldon SCHOOL jest poszerzanie horyzontów uczniów, nauka umiejętności rozwiązywania problemów i  odkrywanie talentów.
Weldon SCHOOL jest pierwszą niepubliczną szkołą w Polsce posiadającą korty do squasha firmy ASB Squash Courts. Najwyższej światowej jakości korty ASB są gwarantem uprawiania squasha na wyjątkowo bezpiecznych kortach, a mobilna ściana boczna ASB umożliwi dodatkowo trenowanie debla.

Korty squasha ASB w Weldon SCHOOL mieszczącej się w Dębicy 39-200 przy ul. Ratuszowej 9 udostępnione będą już wkrótce również publicznie.   Gorąco zapraszamy do odwiedzin tego wyjątkowego klubu  squasha w Dębicy.

Wasz SquashNet Team... Cool62.129.210.236