2015-12-08

0 komentarzy


Squash Poniec - budowa kortu ASB Squash Courts


Firma Squash – Courts wybudowała w Poniecu kort do squasha i boisko do mini ball 2x2. W dniu górniczego święta 4 grudnia 2015 odbyło się oficjalne otwarcie obiektu: Hali Widowiskowo Sportowej w Poniecu…


Wśród zaproszonych gości znaleźli się m.in.: znani sportowcy: lekkoatletka Aldona Świtała,  żużlowiec Damian Baliński i piłkarz ręczny Bartosz Jurecki. Podczas uroczystości otwarcia Burmistrz Ponieca Pan Jacek Widyński wraz z Przewodniczącym Rady Panem Jerzym Kusz uhonorowali osoby, które w największym stopniu przyczyniły się do powstania hali. Wśród honorowanych gości znalazł się Wojciech Emil Kosow przedstawiciel firmy ASB Squash Courts w Polsce.

Hala Widowiskowo Sportowa w Poniecu to piękny i funkcjonalny obiekt składający się z dwóch kondygnacji. Największą przestrzenią do uprawiania sportu dysponuje pełnowymiarowe wielofunkcyjne boisko sportowe. Na parterze znajduje się również najwyższej światowej jakości przeszklone boisko do Mini Ball 2x2 ASB i kort do Squasha produkcji ASB posiadający szklaną ścianę boczną. Piętro zawiera siłownię, salki fitness i bowling.

Hala Widowiskowo Sportowa w Poniecu mieści się przy ul. Szkolnej 8a w sąsiedztwie boisk sportowo – rekreacyjnych Orlik 2012.  Zapraszamy do korzystania z tego doskonale wyposażonego, przyjaznego dla użytkowników obiektu.

Kontakt:

OSIR Poniec

ul. Szkolna 8a

Tel. 65 573 11 52

osir@osir.poniec.pl

www.osir.poniec.pl

Wasz SquashNET Team Laughing

 62.129.210.236