2015-03-14

0 komentarzy


Squash Stacja Bolesławiec – wyniki turnieju


Ten fantastyczny turniej w Squash Stacji zapamięta z pewnością na długo każdy z jego uczestników. Świetna atmosfera, super ludzie, doskonała organizacja i fantastyczny obiekt z perfekcyjnymi kortami ASB Squash Courts, to nieliczne epitety, które ze względu na ograniczoną ramówkę możemy tutaj pod adres klubu skierować.  Squash Stacja to nowy, fantastyczny klub i nowe standardy organizacji turniejów squasha w Bolesławcu… 

Organizacja imprez, to oczywiście organizatorzy i tu świetną robotę wykonała Ewelina Bryś – menadżer klubu Squash Stacja w Bolesławcu ale co było oczywiste także Norbert Stolicki – między innymi doskonały zawodnik rakethlona. Uznanie należy się oczywiście również właścicielowi klubu.

 


Pierwszy turniej kat. C PFS w klubie Squash Stacja w Bolesławcu w każdej kategorii wygrali zawodnicy POINTFORE TEAM POLSKA i tak turniej kobiet wygrała Kasia Kobierska reprezentująca zaprzyjaźniony klub Arena Żagań grająca rakietą Pointfore Falcon Ti, mini turniej juniorski wygrał Karol Kosow Arena Żagań i Falcon Ti, a turniej OPEN wygrał Łukasz Lisiewicz reprezentujący klub Squash Stacja Bolesławiec, grający rakietą Pointfore Falcon I.

W finale turnieju kobiet zagrały Kasia Kobierska i Ewelina Bryś. Kasia pod bacznym okiem trenera Wojtka Emila Kosow niezwykle konsekwentnie wykorzystała słabe strony Eweliny i w efekcie wygrała finał 3:0. Super oglądało się również odbijające dzieciaki Karola Kosow, który zagrał również w OPEN i Wojtka Iwana, obaj praktycznie, choć w różnym wieku zaczynają dopiero swoją przygodę ze squahem… Turniej OPEN po początkowych problemach w pierwszym meczu turniejowym wygrał trener Squash Stacji Łukasz Lisiewicz wspomagany wskazówkami trenera Wojtka Emila Kosow.

 

Na szczególną uwagę zasługują wszystkie mecze kobiet. W pierwszej rundzie Kasia Kobierska wylosowała koleżankę klubową Areny Żagań Basię Chwiałkowską. Basia po przegranym meczu z Kasią wygrała finał B turnieju kobiet. Niezwykle zacięte, ale całkowicie fair prowadzone mecze zaprezentowały widzom również pozostałe zawodniczki turnieju…

Zapraszamy na kolejny turniej do klubu Squash Stacja w Bolesławcu i już wkrótce do naszej galerii na relację foto z tego fantastycznego turnieju squasha..

Wyniki:

Kobiety:

1.Kasia Kobierska Pointfore – Arena Żagań - Laski

2.Ewelina Bryś - Wrocław

3.Małgosia Domińczuk

4.Monika Jańska

5.Basia Chwiałkowska – Arena Żagań - Zielona Góra

6.Magda Mastalska

7.Martyna Nowak

8.Joasia Piekny

OPEN:

1.Lisiewicz Łukasz Pointfore – Squash Stacja

2.Wilas Dawid - Wrocław

3.Kowalski Piotr - Bolesławiec

4.Szkuta Łukasz -  Lubin

5.Kurman Radosław - Lubin

6.Darul Grzegorz Squash Stacja

7.Gołębiowski Michał – Wrocław

8.Stężowski Przemysław – Lubin

9.Iwan Rafał – Squash Stacja

10…

Kompletne wyniki: www.squashstacja.pl

Wasz Squash Net Team

 62.129.210.236