2014-05-05

0 komentarzy

Squash Żagań – Arena Squash & Tennis - Majowy Turniej Tenisa

W klubie Squash & Tennis Arena w Żaganiu rozegrano w Święto Konstytucji 3-go Maja turniej tenisa ziemnego. Zwycięzcą turnieju w kat. open został Zbigniew Stachowiak z Żagania pokonując w finale Piotra Poprawskiego…

W pierwszym w 2014 r. turnieju tenisa ziemnego w klubie Arena Squash & Tennis Klub Żagań wzięło udział 19 osób w tym: zawodniczki, zawodnicy i juniorzy… Turniej główny wygrał zawodnik z Żagania Zbigniew Stachowiak prezentujący konsekwentną grę na miarę własnego, dużego tenisowego doświadczenia turniejowego…

Wśród młodzieży tenisowej tuż przed rozpoczęciem gier półfinałowych dorosłych rozegrano mecz juniorów: Karola Kosow z Nowego Miasteczka i Arkadiusza Nowaka ze Szprotawy. Po niezwykle zaciętej rywalizacji wygrał przewagą jednego gema 6:5 Arek Nowak uczeń trenera tenisa Jerzego Sterniczuka Szprotawa.

Na pierwszym w 2014 r. turnieju tenisa w squash &.. klubie w Żaganiu nie mogło zabraknąć kobiet…Cool W tenisowym turnieju kobiet wzięły udział 4 Panie. Pierwsze miejsce zajęła Ewa Polanowska z Żar pokonując turniejowe rywalki przede wszystkim tenisowym doświadczeniem i pozytywnym nastawieniem do gry własnej i przeciwniczek.

Kobiecymi nadziejami Areny Squash & Tennis Klub Żagań na punktowanie w kolejnych zawodach tenisa w Arenie są niewątpliwie reprezentantki Areny w Squashau: Ela Bogdanowicz i Kasia Kobierska, które podczas swoich kolejnych turniejowych meczy tenisowych pokazały charyzmę i wyjątkową zdolność przyswajania nowych technik uderzenia piłki rakietą…Kiss

Zapraszamy na kolejny turniej tenisa do Areny Squash & Tennis w Żaganiu już w sobotę 17.05.2014