2012-01-26

0 komentarzy


Polski Squash dla Marysi Soleckiej


Kochani!

Uśmiechamy się i w tym roku o wsparcie przy zbiórce 1% podatku na rehabilitację naszej Marysi.
Jeśli możecie polecić nas swoim znajomym i znajomym ich znajomych J to gorąco Was do tego zachęcamy!

Stokrotne dzięki za dotychczasowe działania! Bardzo nam one pomagają!
Byliśmy już z 2 RAZY NA DELFINACH na Ukrainie, na terapii w Belgii, na konsultacjach dotyczących innowacyjnej terapii komórkami macierzystymi w Moskwie,
kupiliśmy bardzo dobry i drogi (16 000) wózek rehabilitacyjny, sprzęt do domu dla Marysi do ćwiczeń, opłacamy zajęcia i wizyty rehabilitantów oraz lekarzy.

Pieniądze, które zostały zgromadzone na koncie Marysi w fundacji pozwalają nam finansować większość koniecznych rzeczy! Bardzo dziękujemy za Wasze inicjatywy i darowizny!..

 


Marysia urodziła się 3 lata temu i ma zdiagnozowane mózgowe porażenie dziecięce w najgorszej postaci czyli czterokończynowej. Od pierwszych tygodni życia poddawana jest zabiegom rehabilitacyjnym oraz leczeniu przeciwpadaczkowemu. W miarę możliwości dołączamy coraz więcej terapii żeby wciąż stymulować mózg Marysi aby on znalazł sposób na sterowanie ciałem i komunikację z bliskimi. Przed nami i naszą córeczka długa i ciężka praca a wsparcie od strony finansowej pozwoli nam realizować kosztowne programy terapeutyczne. Każda złotówka jest dla nas cenna i za każdą złotówkę jesteśmy wdzięczni.
Wiemy, że osób potrzebujących pomocy finansowej jest niezmiernie dużo ale wiemy również, że jest wiele osób, które chcą taką pomoc ofiarować.
Marysia Solecka, nr ewidencyjny: 7333
1% podatku

Sposób przekazania 1% podatku na leczenie i rehabilitację Marysi:
Aby przekazać 1 % podatku, wystarczy wpisać w zeznaniu rocznym (PIT): wyliczoną kwotę (1% należnego podatku), Numer KRS: 0000037904, Cel szczegółowy: Marysia Solecka - nr ewidencyjny: 7333 oraz zaznaczyć pozycję „Wyrażam zgodę” . Samym przelewem zajmie się urząd skarbowy.

Ściskamy,

Małgosia i Olek

www.facebook.com/marysiasolecka

 62.129.210.236