2011-07-15

0 komentarzy


Szkalny kort ASB Squash w kolorze lila


Niemiecka firma ASB Squash słynie nie tylko z produkcji najlepszej na świecie jakości kortów do squasha, ale również z ilości innowacji, które ASB wprowadza od ponad 30 lat na squashowy rynek. Pierwszą przełomową innowacją w wydaniu ASB Squash była budowa w korcie squasha szklanej ściany tylnej.


Przesuwne i obrotowe ściany kortu squasha to od wielu lat standard budowanych przez ASB kortów squasha na całym świecie. Należy zauważyć, że żadnej innej firmie nie udało się dotąd wybudować niezawodnie działających nie tylko ruchomych ścian, ale ogólnie niezawodnie działających kortów do squasha.

Jednym z najnowszych osiągnięć ASB Squash jest budowa całkowicie szklanego kortu  (Z – Kortu ASB) w kolorze lila na którym w styczniu 2011 w Londynie rozegrano prestiżowy zawodowy turniej squasha PSA. Jakość kortów ASB Squash i wciąż nowe innowacje, które firma ASB Squash wprowadza na światowy rynek są najprostszym wytłumaczeniem dlaczego firma ASB Squash od 35 lat zajmuje zasłużone miejsce lidera w budowie kortów squasha na świecie, ale również w Polsce…

Wasz Squash Net Team…:)62.129.210.236