2011-04-27

4 komentarzy


ASB PRINCE Zabierzów Polish Squash Cup


W sobotę 07.05.2011 tuż po nadchodzącym najdłuższym w krótkiej historii polskiego squasha weekendzie majowym odbędzie się w ZABIERZOWIE koło Krakowa kolejny turniej z ekskluzywnego cyklu ASB POLISH SQUASH TOUR. Organizator zapowiada super imprezę z nagrodami firmy PRINCE i możliwością turniejowej gry na najlepszych na świecie kortach ASB Squash nie występujących dotychczas w Krakowie. Kto chce poczuć różnicę między  ASB, a pozostałymi krakowskimi kortami squasha koniecznie musi wziąć udział w nadchodzącym turnieju…


ZABIERZÓW SQUASH jest nowoczesnym klubem wyposażonym w najwyższej światowej jakości korty ASB gwarantujące piłce wyjątkowo dokładne, naturalne odbicie. Ta cecha kortów ASB Squash gwarantuje wszystkim zawodnikom uczestniczącym w turnieju równe szanse nie wypaczając wyników poszczególnych meczów.

Pierwszy turniej w klubie ZABIERZÓW SQUASH ma przede wszystkim na celu zaprezentowanie wyjątkowych walorów klubu krakowskim zawodnikom squasha. Nagrody dla zwycięzców i afterparty mają być wyłącznie dodatkiem do wyjątkowych przeżyć związanych z grą na kortach ASB..:) 

ASB klub ZABIERZÓW SQUASH wyznacza również nowy kierunek w kwestii turniejowego wpisowego. Średni kurs EUR w NBP z ostatnich dni sprawił, że koszt wpisowego do turnieju PFS kat. B spadł w ZABIERZOWIE poniżej oczekiwań najbardziej zielonych „ZIELONYCH” przyjaciół polskiego SQUASHA…;)

Jest to oczywiście promocyjna cena związana z oficjalnym otwarciem klubu ZABIERZÓW SQUASH ASB w Zabierzowie koło Krakowa...:)

Wpisowe:
40 PLN + 10 PLN turniej dla dorosłych
25 PLN juniorzy
Zgłaszać możecie się do czwartku 5 maja 2011 do godz. 24:00 na maila  recepcja@zabierzowsquash.pl lub w recepcji klubu. Adres klubu znajdziecie w naszym dziale KLUBY SQUASHA – http://www.squash.net.pl/kluby/

Pewnym sponsorem turnieju „ASB PRINCE Zabierzów Polish Squash Cup” jest PRINCE Polska i Jarek Duda (koszulki dla uczestników turnieju + wiele atrakcyjnych nagród rzeczowych). Potencjalni sponsorzy: TOYOTA, BOLS…. 
Gorąco zapraszamy na super squashową imprezę ASB PRINCE do Zabierzowa…

Wasz Squash Net Team :)Napisał: alex (2011-05-04)

imprezka ciekawie się zapowiada ale jak dotąd nie umieszczona została lista uczestników. Może nie będzie aż tak fajnie jak w zapowiedziach hehe ;)


Napisał: karolewski (2011-05-04)

podobno zapisało się 50 squashowców do turnieju w zabierzowie to nie będzie chyba źle ;)


Napisał: adamkus (2011-05-06)

Że ASB wybuduje korty w Krakowie tego się nie spodziewałem. Mistrzostwo świata i gratulacje :)


Napisał: alex (2011-05-06)

do krakowa trochę brakuje - jakieś 5 kilosów ale klub rzeczywiście niczego sobie chociaż uważam (to moje osobiste zdanie) że jedyną atrakcją są squashe ASB w tym klubie. Macie inne zdanie w tym temacie?


62.129.210.236