2011-03-29

0 komentarzy

Squash Kołobrzeg / Budzistowo - wyniki turnieju

W sobotę 26. marca 2011, cała Polska żegnała osobiście w Zakopanem lub w TV wielkiego mistrza nart Adama Małysza. Zawodnicy sobotniego turnieju squasha w Centrum Sportowym Pajamad Squash i Fitness w Budzistowie/Kolobrzeg ul. Bukowa 1 , uczcili pożegnanie wielkiego mistrza skoków narciarskich na swój sposób przyklejając do twarzy wąsy. Klubowy turniej squasha rozegrany został (bez wąsów) wg zasady gry każdy z każdym.

Najwięcej zwycięskich squashowych pojedynków rozegrała Jagoda Danielewicz uzyskując  tym samym w sobotnim turnieju statut zwycięzcy..:)  Drugie miejsce wywalczył Krzysztof Matwiej z Budzistowa. Trzeci był Mariusz Pietrzyk z Darłowa, systematycznie poprawiający własne umiejętności, co daje nadzieję na szybki progres tego zawodnika. Pozostali zawodnicy zajęli kolejno: