2010-11-02

0 komentarzy


Squash Warszawa - ASB Squash City Cup


Kolejny turniej z cyklu ASB POLISH SQUASH TOUR rozegrany zostanie 13.11.2010 w warszawskim klubie Squash City…  


Klub Squash City jest dzisiaj największym klubem squasha w Polsce. Klub mieści się w warszawskim centrum handlowym Blue City przy Al. Jerozolimskie 179. Klub posiada 9 najwyższej jakości kortów ASB Squash w tym jeden całkowicie szklany turniejowy kort ASB.

Finały kolejnego turnieju ASB Squash City Cup rozegrane zostaną 13.11.2010 na szklanym korcie ASB, na którym zawodnicy PSA (Professional Squash Association) rozgrywają w Manchester między innymi najbardziej prestiżowe turnieje squash British Open. 

Polecamy wszystkim kandydatom do podium w kolejnym turnieju ASB Polish Squash Tour intensywny trening na szklanym korcie ASB w Squash City… Piłka odbija się od szklanych ścian inaczej niż od wzorcowych ścian kortów ASB… Na ten wyjątkowy turniej squasha już w sobotę 13.11.2010 zapraszamy przede wszystkim początkujących zawodników. Będziecie mogli poprawić własną technikę grając z lepszymi od siebie i przede wszystkim obserwując z pewnością arcyciekawe finały…Pomysłodawcą i dyrektorem cyklu turniejów ASB Polish Squash Cup jest wyłączny przedstawiciel niemieckiej firmy ASB na Polskę, były zawodowy zawodnik niemieckiej Bundesligi Squash, doświadczony trener i organizator wielu turniejów squashowych w Polsce i za granicą, sponsor POLSKIEJ REPREZENTACJI SQUASH, sponsor Anny Jurkun wielokrotnej Mistrzyni Polski Squash - Wojciech Emil Kosow. Kierownikiem zawodów odpowiedzialnym za organizację i przebieg poszczególnych turniejów cyklu jest Waldek Kobus doświadczony organizator między innymi Mistrzostw Polski MASTERS. 

Kontakt Dyrektor ASB POLISH SQUASH CUP:

Wojciech Emil Kosow
Tel. 515121 117

Kontakt Kierownik ASB POILISH SQUASH CUP:

Waldemar Kobus
Tel. 501 160 522

Zapisy na:

wojtek@kosow.pl

turnieje@squashmasters.pl 

Kontakt ASB Polska

www.squashcourt.pl 

Wasz Squash Net Team  62.129.210.236