Czy squashe McWil'a mają kłopoty?

O wszystkim

Czy squashe McWil'a mają kłopoty?

Postprzez waldek » So mar 24, 2012 10:37 pm

czy ktoś może wie jakie konkretnie kłopoty ma firma McWill w Polsce? Słyszy się od jakiegos czasu o problemach personalnych i finansowych McWill. Słyszałem też, że korty squash McWill w Polsce nie maja certyfikatu WSF czyli światowej federacji squash. Ile w tym wszystkim prawdy?

Proszę o wypowiedzi w powyższym temacie McWill na tym forum bo osobiście od firmy McWill nie otrzymałem klarownych wyjaśnień, a wasze forum wydaje się najbardziej obiektywnym miejscem w necie do zadawania konkretnych pytań.

Pozdrawiam wszystkich
Waldek
waldek
 
Posty: 5
Dołączył(a): So mar 24, 2012 10:08 pm

Re: Czy squashe McWil'a mają kłopoty?

Postprzez mendosa » Pt mar 30, 2012 10:03 pm

z tego co wiem to w mcwillu jest teraz niezła jatka o prawa autorskie na ten badziew :lol:
mendosa
 
Posty: 5
Dołączył(a): Wt paź 11, 2011 7:38 pm

Re: Czy squashe McWil'a mają kłopoty?

Postprzez waldek » Wt kwi 03, 2012 10:02 pm

Niestety chyba masz rację. Otrzymałem od tej firmy ostatnio informacje wskazujące na podział Mcwill europa i USA.
pozdrawiam
waldek
 
Posty: 5
Dołączył(a): So mar 24, 2012 10:08 pm

Re: Czy squashe McWil'a mają kłopoty?

Postprzez NIKO » N kwi 22, 2012 7:15 pm

Korty tej firmy raczej chyba do najlepszych nie należą, ale jeśli komuś zależy to myślę że można je budować dzisiaj w Polsce za pół ceny. Mcwill ma kilku przedstawicieli i można ich bez problemu rozegrać przeciw sobie. Osobiście gdybym budował mcwila to nie wydałbym więcej jak 60000 złotych za ten kort :)
NIKO
 
Posty: 5
Dołączył(a): N paź 30, 2011 4:10 pm

Re: Czy squashe McWil'a mają kłopoty?

Postprzez mendosa » Pt lip 06, 2012 10:50 pm

aktualnie rozgrywane są w Krakowie squashowe mistrzostwa Polski drużyn na szklanym korcie ASB :lol:
mendosa
 
Posty: 5
Dołączył(a): Wt paź 11, 2011 7:38 pm


Powrót do O wszystkim

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron