SQUASH TOWN w Katowicach

O wszystkim

Re: SQUASH TOWN w Katowicach

Postprzez michał » So wrz 24, 2011 6:49 pm

Przeczytaj jeszcze raz uważnie wszystkie swoje wypowiedzi i zastanów się czy to aby nie ty jesteś tym ograniczonym umysłowo - sfrustrowanym chamem. Kulturę osobistą to pan masz na pokaz a z butów słoma wystaje :lol: :lol: :lol:
michał
 
Posty: 6
Dołączył(a): Śr wrz 21, 2011 7:31 am

Re: SQUASH TOWN w Katowicach

Postprzez Witos » So wrz 24, 2011 9:04 pm

Witam forumowiczów squashnet. Okazuje się, że nowe forum działa i udało mi się tutaj załogować… hurraaa… :D

Do użytkownika JACEK:

merytorycznie czyli rzeczowo o faktach można rozmawiać z kimś kto fakty przedstawia. Pan z tego co widzę faktów nie przedstawia:

1.Kapitał zakładowy spółki Pana Kosowa wynosi nie 5 000 PLN a 80.000 PLN o czym jak słusznie zauważył SEBAN można przeczytać w internecie

2.Firma ASB wybudowała wiele tysięcy kortów do squash na całym świecie i najwięcej ze wszystkich firm które kiedykolwiek budowały squash. Czy w tej sytuacji konkurentami ASB są koncerny o zasięgu globalnym czy firmy rodzime jak SQUASHBAL RAKIETA PL jest bez znaczenia.

3.Sprawa dystrybucji i gwarancji: z tego co wiem korty ASB można również zakupić bezpośrednio od producenta a gwarancji udziela również producent. Proszę spojrzeć na stronę przedstawiciela ASB na Polskę:

http://www.squashcourt.pl/1/index.php?p ... 11&page=24

4.Sprawa cen ASB w poszczególnych krajach EU: posiadam informacje z wielu źródeł i wiem na pewno że korty do squash ASB w Polsce są najtańsze w EU

5.Sprawa zgłaszania reklamacji do ASB: proszę wskazać konkretne kluby w których występują problemy zawinione przez tą firmę i Pana Emila Kosow

Moje spostrzeżenia:

1.Pisze Pan że ten post napisał Pan ze względu na:

„mój znajomy jest dawnym klientem Pana Kosowa – jakiś czas temu kupił „określoną” ilość kortów (na szczęście nie na Śląsku) i mając już wcześniej negatywne doświadczenie z załatwianiem reklamacji przez Państwa Kosow zastanawia się jak to będzie w przyszłości, w sytuacji kiedy w jego mieście powstanie „wzorcowy klub” na 12 (a może 20?) kortów i przyjdzie do zgłoszenia reklamacji albo poprosi o zwykłe wsparcie techniczne”

Jeśli chce Pan rozmawiać merytorycznie dlaczego nie ujawni Pan konkretów?

2. Pisze Pan że że polski dystrybutor ASB nie może ustalać ceny dowolnie:

„Policz sam chcąc inwestować w ASB musisz zapłacić Państwu Kosow dodatkowe od 32 tys euro x 25% = 8 tys euro od kortu. A przecież oprócz tego mają i tak rabat od producenta.
Dodam dla ścisłości, że nie mam nic wspólnego z McWill-em lub jakim kolwiek innym producentem”…

Moje pytania:

1.Skąd Pan wie jaką rzeczywiście marżę ustala dystrybutor ASB Pan Emil?
2.Jaką wg Pana marżę Pan Kosow powinien ustalać by zapewnić prawidłowe funkcjonowanie własnej firmy reklamę dla squashy ASB i przysłowiowe wyżywienie rodziny?

3.Czym się Pan Panie Jacku zajmuje? Prowadzi Pan własną firmę a jeśli tak to jaki profil działalności?

Pozdrawiam i oczekuję na merytoryczną odpowiedź... ;)

Witold
Witos
 
Posty: 2
Dołączył(a): So wrz 24, 2011 7:34 pm

Re: SQUASH TOWN w Katowicach

Postprzez michał » Śr wrz 28, 2011 9:38 pm

Pan Jacek nie odpowie a dlaczego? Bo żona mu wczoraj powiedziała: „JESTEM Z GŁUPKIEM”…heh :lol: :lol: :lol:
michał
 
Posty: 6
Dołączył(a): Śr wrz 21, 2011 7:31 am

Re: SQUASH TOWN w Katowicach

Postprzez Witos » Pn paź 03, 2011 6:56 pm

Pan Jacek nie odpowiada być może dlatego że nie wie że na każdym forum występują kolejne 1-2-3-4-5-… strony danego wątku. Może nie przeczytał odpowiedzi na kolejnej stronie a może nie ma nic do powiedzenia… ;)

Witold
Witos
 
Posty: 2
Dołączył(a): So wrz 24, 2011 7:34 pm

Re: SQUASH TOWN w Katowicach

Postprzez NIKO » N paź 30, 2011 4:14 pm

Jedno jest pewne koledzy że tak dobrych kortów jak robi ASB nie robi żadna firma. :) Serwis ASB też chyba nie jest taki zły bo nie wdać problemów na kortach klubowych wPL
NIKO
 
Posty: 5
Dołączył(a): N paź 30, 2011 4:10 pm

Poprzednia strona

Powrót do O wszystkim

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron