2010-12-03

0 komentarzy


Squash Lublin – zakończyła się budowa 3 kortów squasha ASB


W sobotę 26 listopada 2010 w lubelskim klubie Sports Park zakończyła się budowa 3 kortów squasha ASB w innowacyjnym systemie 85. Grać można już od poniedziałku…


W lubelskim klubie Sports Park (Squash & Fitness) mieszczącym się przy ul. Bohaterów Monte Cassino 53 zakończyła się w ubiegłą sobotę budowa kortów squasha ASB.

Firma ASB wybudowała w Lublinie 3 innowacyjne korty w systemie 85. Innowacja systemu 85 ASB polega między innymi na możliwości łatwego demontażu kortów squash i przeniesieniu ich w krótkim czasie, oraz tanim kosztem w inne miejsce. Możliwe jest więc np. odsprzedanie kortów squash po kilku latach działalności klubu i uzyskanie za używane korty ASB bardzo dobrej ceny. 

Kolejną korzyścią w przypadku systemu 85 ASB Squash jest możliwość zmiany aranżacji klubu np. po 5-7 latach działalności. Nikogo nie trzeba przekonywać, że możliwość zmiany aranżacji w stosunku do schematu pierwotnego ustawienia kortów squasha w klubie to wyjątkowa korzyść w przypadku budowy ASB Squash System 85…

Sports Park jest wyjątkowym klubem w Lublinie oferującym najwyższy dotychczas w tym mieście standard usług. Do największych atutów Sports Park należą oczywiście korty squasha ASB System 85, ale również najwyższej jakości sprzęt TECHNOGYM. Najnowsze, fabrycznie nowe linie sprzętu będą z pewnością gwarantem wysokiej frekwencji w klubie.Mimo trwających prac wykończeniowych właściciel klubu Pan Jacek Drwal dał się namówić na testowanie kortów squasha ASB System 85. Opinie zawodników jednoznacznie wskazują na najwyższą światową jakość kortów ASB Squash.

O jakości kortów ASB wypowiedział się również ich właściciel Pan Jacek Drwal:

„ASB to SUPER korty squash. Moim zdaniem i zdaniem testujących nasz klub zawodników ASB są najcichsze na świecie, a piłka odbija się od ścian rewelacyjnie. Na uwagę zasługują również doskonałej jakości podłogi sportowe ASB. Grajac w squasha na tej podłodze czujesz jakbyś chodził po miękkim dywanie, no i nie ma mozliwości poślizgu. 
Długo zastanawiałem się nad wyborem firmy mającej wybudować korty do squasha w moim klubie, bo każda z tych firm kusi własną reklamą. Dzisiaj cieszę się, że dokonałem właściwego wyboru. Nie zamieniłbym systemu 85 ASB na żaden inny kort do squasha.” 


 

Sports Park Lublin mieści się przy ul. Bohaterów Monte Cassino 53. Zapraszamy do rezerwacji godzin squashowych już dzisiaj. Jutro może być za późno…  

Turniej otwarcia klubu już wkrótce..  

Kontakt Sports Park Lublin:

Pan Jacek Drwal
Tel. 660 439 375

Kontakt ASB Squash
Pan Wojciech Emil Kosow
Tel. 515 121 117
www.squashcourt.pl 

Wasz SQ net Team…  62.129.210.236