2010-12-16

0 komentarzy


Squash budowa Szczecin – otwarcie klubu SQUASH NA RAMPIE


W sobotę 4 grudnia 2010 odbyło się oficjalne otwarcie nowo wybudowanego klubu squasha ASB w Szczecinie…


Budowa klubu ASB SQUASH NA RAMPIE w Szczecinie dobiegła końca. Oficjalne otwarcie szczecińskiego klubu squasha ASB odbyło się z udziałem wielu znamienitych gości w tym osób kandydujących do fotela Prezydenta Szczecina…

 

Przy okazji otwarcia klubu ASB w Szczecinie rozegrano turniej squasha dziennikarzy miejscowych i zamiejscowych mediów. Atrakcją wieczoru był mecz pokazowy doskonałego polskiego zawodnika squash Rafała Rykowskiego (obecnie trzeci zawodnik ostatnich Mistrzostw Polski Squash, trzykrotny Mistrz Polski w Rakethlon, drużynowy Mistrz Świata w Rakethlon) z Wojciechem Kosow (wyłącznym przedstawicielem ASB na Polskę, byłym zawodnikiem niemieckiej Bundesligi Squash). 

Klub SQUASH NA RAMPIE odwiedziła również szczecińska konkurencja w osobach Krzysztofa Bobala i Bogdana Mieżyńskiego BENE SPORT SZCZECIN. Niezwykle miłym akcentem było przekazanie prezentu właścicielom nowo wybudowanego klubu squasha w postaci starej drewnianej rakiety squashowej z umieszczoną na główce rakiety miłą, przyjazną dedykacją. 

BENE SPORT to kolejny klub squasha na mapie Szczecina, który już wkrótce wzbogaci swoją ofertę między innymi o 3 korty squasha ASB. 

Szczecin to kolejne miasto, w którym Inwestorzy docenili najwyższą jakość budowanych przez firmę www.squashcourt.pl kortów squasha ASB. Kolejne szczecińskie kluby, które zdecydowały się wybudować squash korty ASB to BENE SPORT i MARINA SQUASH (kwiecień 2011).

ASB wybudowało dotychczas niemal 7.000 kortów squasha na całym świecie. Ta imponująca ilość wybudowanych kortów squash jest oczywiście ważna, ale wiele ważniejsze są pozytywne opinie zawodników i początkujących graczy, którzy po raz pierwszy w Szczecinie mogli zagrać na wyjątkowej jakości kortach ASB.

Już dzisiaj zapraszamy na kolejny turniej z cyklu ASB POLISH SQUASH TOUR w styczniu 2011 do szczecińskiego klubu SQUASH NA RAMPIE…

Kontakt klub SQUASH NA RAMPIE w Szczecinie
www.rampasquash.pl

Kontakt ASB Squash Polska

www.squashcourt.pl 

Wasz Squash Net Team  62.129.210.236