2007-01-02

0 komentarzy


Kolejny turniej OMW 2007


Już w sobotę 24 lutego, rozegramy kolejny w tym roku turniej w ramach Otwartych Mistrzostw Wrocławia. Turniej w kategorii OPEN będzie kontynuacją rywalizacji w ramach 15 OMW w bieżącym roku.


Rozpoczęcie turnieju godz. 10.00 i jak zwykle w OMW obowiązuje brak wpisowego. Można będzie więc po raz kolejny zagrać w squasha nieodpłatnie, a dzięki formule zawodów nagrać się do woli.
Zapisy trwać będą do ostatniej chwili przed rozpoczęciem turnieju, jednak w celu usprawnienia organizacji proszę o wcześniejsze zgłaszanie chęci udziału w komentarzach pod newsem lub na wojtek@kosow.pl

Jak zwykle zapraszamy szczególnie kobiety i początkujących zawodników.
Turnieje squasha są efektywną i najtańszą formą treningu. Początkujący uczą się przepisów gry mając jednocześnie okazję do podglądania bardziej doświadczonych zawodników, ale i okazje do nawiązywania kontaktów sportowych. Absolutna wyrozumiałość doświadczonych zawodników w turniejowych relacjach z początkującymi i wyjątkowa atmosfera panująca podczas wrocławskich zawodów efektywnie przyczynia się do popularyzacji squasha na Dolnym Śląsku.

Jeśli więc choć raz miałaś lub miałeś squashową rakietę w dłoni, gorąco zapraszamy na sobotni turniej!!!62.129.210.236