2013-11-17

0 komentarzy


Poitfore Squash Cup Arena Żagań - wyniki


W piątek 15.11.2013 rozegrano pierwszy turniej squasha z cyklu POINTFORE Squash Cup w klubie Arena Żagań mieszczącym sie przy kompleksie sportowym ARENA w Żaganiu ul. Kochanowskiego 6. Zwycięzcą turnieju Squash Open został Janek Krawczyk z Zielonej Góry pokonując w finale Rafała Bulczyńskiego (Squashowa Zielona Góra) 2:1...POINTFORE Squash Cup to cykl 7 turniejów w Arenie Squash & Tennis Klub Żagań, podczas których uczestniczący zawodnicy squasha będą mogli  walczyć o punkty do rankingu. Ranking tego wyjątkowego cyklu turniejów squasha, już wkrótce umieścimy w zakładce RANKINGI...:) W pierwszym turnieju cyklu POINTFORE Squash Cup w Arenie Żagań uczestniczyło 5 zawodniczek i 11 zawodników grających w squasha. Przy czym doskonała gra squashowych Pań nie jednemu uczestnikowi płci przeciwnej sprawiła niespodziankę podczas turnieju POINTFORE w Żaganiu...;) Magda Prędkiewicz zajęła 4 miejsce w squash open w meczu o 3 miejsce z juniorem U!7 Kubą Adamczakiem, Magda Zgaińska 6, Ela Bogdanowicz 12, Kasia Kobierska Bogdanowicz 15 i Zosia Świtała 13 miejse, Miejsca Pań nie odzwirciedlają jednak ich zaangażowania podczas każdego bez wyjątku meczu, a squashowi Panowie... no cóż... w meczu z kobietą dali na prawdę z siebie wszystko...;)


Cóż więcej powiedzieć poza tym, że świetny turniej w Arena Squash & Tennis Klub Żagań odbył się w ostatni piątek... W przerwie między finałowymi setami rozlosowano squash rakietę POINTFORE. Losowania dokonał finalista Rafał Bulczyński i... nr 9 okazał sie szczęśliwy, jak i ręka Rafała podczas losowania...:) W ostatnim secie finału Janek Krawczyk przy stanie 1:1 zamienił rakietę na POINTFORE Premier 140i i... wygrał pierwszy turniej POINTFORE Squash Cup w Arenie Żagań...;)

Wszystkich uczestników zapraszamy na kolejne turnieje cyklu POINTFORE Squash Cup do klubu Arena Żagań ul. Kochanowskiego 6 tel. 68 475 18 18 www.arenasquash.pl e-mail: wojtek@kosow.pl

Kolejny turniej POINTFORE Squash w Arenie Żagań już w piątek 13. grudnia 2013 o godz. 18.00

Wasz Squash Net Team..:)62.129.210.236