2013-08-10

0 komentarzy


Squash budowa System 85 ASB - demontowalny


Firma ASB Squash Courts wprowadziła nowe innowacyjne rozwiązanie na rynek polski i światowy. Budowę nowego, demontowalnego kortu do squasha SYSTEM 85 firma ASB oferuje w Polsce od kwietnia 2010…


Kort do squash ASB System 85 – łatwo i tanio demontowalny kort squasha i pierwszy tego typu na świecie -  jest rewolucyjnym rozwiązaniem w branży „budowa kortów do squasha”.

Ogólnie wiadomo jest, że demontaż kortu squasha w celu przeniesienia w inne miejsce jest nieopłacalny. Powodów jest kilka, a najistotniejsze to: koszt demontażu kortu squash, koszt ponownego montażu, utrata jakości użytych do ponownego montażu zdemontowanego kortu squash materiałów.

Firma ASB Squash Court wypracowała system budowy kortu do squash, który umożliwia łatwy demontaż kortu squasha w krótkim czasie i łatwy montaż tegoż kortu squash w innym miejscu. Ponadto czas demontażu i ponownej budowy jednego kortu squasha został skrócony do 10 dni. Nie ma też problemu z utratą jakości użytych do ponownej budowy squash kortu ASB System 85 materiałów. Firma ASB Squash Courts, światowy lider budowy kortów squasha gwarantuje od dziesiątków lat najwyższy poziom oferowanych usług własnym klientom... Potwierdzamy...:)

Kort demontowalny ASB Squash System 85 firma wybudowała już w kilku polskich klubach:

Lublin - SquashPark 3 korty ASB System 85

Marki - Klub Olimpijski - 2 korty ASB System 85

Szczecin - klub Squash Na Rampie - 3 korty ASB System 85

Wrocław - klub Jupiter Sport - 4 korty squash ASB System 85

Katowice - klub COB - 4 korty squash ASB System 85

Strona firmowa ASB Squash Courts:

www.squashcourt.pl

Wasz Squash Net TEAM..:)62.129.210.236