2013-06-09

0 komentarzy

Squash Żagań – wyniki Tygodnia Sportu EU w Arenie

Pierwsze miejsce w kat. Squash Open podczas V Europejskiego Tygodnia Sportu w klubie Arena Squash & Tennis Żagań wywalczył junior U11 Karol Kosow pokonując w finale Kasię Kobierską z Zielonej Góry. Trenerem Karola w squashu i tenisie jest jego ojciec Wojciech Kosow...

Między 27.05 – 2.06.2013 mieszkańcy Żagania i okolic mieli możliwość zagrać nieodpłatnie w squash i tennis w klubie Arena Squash & Tennis Żagań. Ponadto w ramach imprezy: V Europejski Tydzień Sportu, klub ARENA zorganizował bezpłatne turnieje squasha i tenisa w kategoriach: juniorzy, oraz open.

W kategorii Squash Open pierwsze miejsce zajął junior U11 Karol Kosow pokonując w finale Kasię Kobierską z Zielonej Góry. W kategorii Tennis Juniorzy  do U16 pierwsze miejsce zajął Daniel Nakonieczny z Żagania, a kolejne na podium: Kacper Zych i Karol Kosow.

W juniorskim tenisowym turnieju deblowym zwyciężyła para: Karol Kosow, Kacper Zych pokonując parę: Daniel Nakonieczny, Michał Pieluszczak.

Pogoda jak zwykle…. A więc finały turnieju tenisowego OPEN przełożono na inny termin…;)