2013-05-06

0 komentarzy

Squash Zielona Góra - Turniej OLIVER cup PFS B+ rozegrany!!!

Wiele niespodzianek w turnieju squasha rozegranym 1 maja w klubie Squash Up w CRS... W turnieju Open wzieło udział 25 zawodników z Zielonej Góry, Bolesławca, Wałbrzycha, Poznania i Żagania.

Rozstawiony z numerem 1 Dariusz Filipowski z poznańskiego klubu Mysquash przegrał w półfinale z zielonogórskim zawodnikiem Markiem Matukiewiczem z klubu Squash Up. W walce o III miejsce z Filipowskim również poradził sobie Tiger Sowa z Zielonej Góry.

W turnieju zwyciężył Krzysztof Czarnota z poznańskiego klubu Sobota w półfinale pokonując Jakuba Zjawina (Zielona Góra -  klub Squash Up) 2:1 , a w finale w wyrównanym pojedynku Matukiewicza również 3:2. Z przegranym tylko jednym meczem na 9 pozycji ulokował sie Jan Krawczyk z Zielonej Góry.

W damskiej rywalizacji squasha zwyciężyła rozstawiona z numerem 1 Dorota Grzechowiak z Poznania w finale pokonując Annę Żabską z Wałbrzyskiego klubu squasha.Trzecie miejsce dla Sylwi Humińskiej z Zielonej Góry, a 4 pozycja dla Karoliny Kwaśniewskiej z Poznania.

Nagrodę specjalną od klubu Squash Up za  "wolę walki", aktywnośc turniejową, trenerską  i najwyższą pozycję w tym roku w rankingu polskiej federacji squasha wśród zielonogórzan otrzymał Grzegorz Tiger Sowa . Gratulujemy!