2013-04-27

0 komentarzy


Squash Rzeszów - ASB buduje 2 korty w klubie Kolorowy Świat


Budowa klubu Squash & Fitness „Kolorowy Świat” w Rzeszowie zakończy się w maju. Od 1. czerwca 2013 oddane do użytku zostaną między innymi 2 najwyższej światowej jakości korty ASB Squash Court…

 


Położony przy ul. Zdzisława Kozienia w Rzeszowie w pobliżu centrum handlowego TESCO klub Squash & Fitness Kolorowy Świat, to świetne miejsce aktywnego spędzenia czasu dla całej rodziny. Doskonała lokalizacja, duży parking, najwyższa jakość sprzętu (w tym 2 korty ASB Squash), profesjonalna obsługa klienta to z pewnością największe atuty nowego miejsca w Rzeszowie, w którym będzie można pograć w squash na najwyższej światowej jakości kortach ASB. W klubie Kolorowy Świat będzie można zaopatrzyć się w doskonałej jakości sprzęt do squasha ekskluzywnej, angielskiej marki POINTFORE.

Rzeszowski Kolorowy Świat poza możliwością gry w squash oferował będzie fitness, saunę i centrum zabaw dla dzieci. Otwarcie nowego klubu Squash & Fitness w Rzeszowie z kortami ASB Squash już 1. czerwca 2013. Zapraszamy do współpracy miejscowych instruktorów nie tylko squasha.
Wasz
Squash Net Team62.129.210.236