2013-04-05

0 komentarzy


Squash jest grą dżentelmenów..?....


Przedstawiciel firmy Courttech Squash Polska Wojciech Kaźmierowski przywalił sędziemu punktowemu w zęby… !!!


podczas turnieju squasha w warszawskim klubie Aero Squash, wyłączny przedstawiciel firmy COURTTECH Squash Wojciech Kaźmierowski zachował się nie sportowo w stosunku do sędziego punktowego... !!!

Squash jest grą dżentelmenów. Wyjątki należy bezwzględnie piętnować i karać. … !!!

Decyzja Zarządu PFS dot. niesportowego zachowania

Niniejszym informujemy, że Wojciech Kaźmierowski z uwagi na niesportowe zachowanie względem sędziego jakiego dopuścił się w dniu 09.02.2013r. podczas rozgrywek 3 rundy Polskiej Ligi Squasha rozgrywanych w klubie AEROSQUASH w Warszawie, otrzymał decyzją Zarządu PFS z dnia 25.03.2013r. karę w postaci zakazu uczestniczenia we wszystkich rozgrywkach pod patronatem PFS w okresie od dnia podjęcia decyzji do dnia 31.08.2013 r. Dotyczy to zarówno turniejów indywidualnych jak i rozgrywek drużynowych PLS.

Z uwagi na to, że incydent miał miejsce podczas rozgrywek drużynowych, Zarząd ukarał drużynę
Squash City Karakal Team poprzez dyskwalifikację tejże drużyny z rozgrywek Polskiej Ligi Squasha 2012/13. Zarząd uwzględnił przy tej decyzji okoliczności łagodzące związane z zachowaniem pozostałych zawodników drużyny Squash City Karakal Team podczas zaistniałego incydentu, dlatego kara dla drużyny Squash City Karakal Team pozostaje w zawieszeniu do ostatniego dnia jej udziału w rozgrywkach PLS 2012/13.

Zarząd PFS wydając swoją decyzję uwzględnił odpowiednio: zebrane opinie świadków zdarzenia, opinie członków Komisji Technicznej oraz opinie członków Komisji Rewizyjnej.

PFS”

Czy warto uwzględniać okoliczności łagodzące w tego typu sytuacji??? Ocena należy do Was: zawodników amatorsko i zawodniczo uprawiających squash w Polsce…

Wasz Squash Net TEAM...(..:62.129.210.236