2013-03-24

0 komentarzy


ANOYA Squash – Squash Babice / Warszawa ASB…


W Babicach koło Warszawy w klubie ANOYA Squash firma ASB Squash Court już w czerwcu 2013 wybuduje 4 korty do squasha w systemie niezależm ASB 100. Okręt flagowy ASB Squash zagości ponownie i na dłużej w squashowej stolicy Polski...


Korty do squasha w Babicach koło Warszawy firma ASB Squash Court wybuduje w czerwcu 2013. Cztery korty ASB Squash System 100 mają zapewnić klubowi ANOYA Squash max frekwencję związaną z zadowoleniem klientów grających w squasha i doceniających wyjątkowy komfort związany z grą na kortach ASB Squash..

Szybkość, dynamika, spryt, logika, pasja: SQUASH… To hasła ANOYA SQUASH - klubu już wkrótce udostępnionego dla Was nie tylko do gry w squash i w Babicach koło Warszawy.

ANOYA Squash klub w Babicach koło Warszawy, to nie tylko najwyższa jakość kortów Squash ASB, ale również najwyższa jakość obsługi klienta i profesjonalizm dotyczący szkolenia początkujących. ANOYA Squash ponadto zamierza w pełnym zakresie wiekowym szkolić młodzież squashową, a więc dzieciaki już od 7-8 roku życia…  Mamy więc nadzieję, że po poznańskim, krakowskim i częściowo warszawskim staraniem o zachęcenie młodzieży do gry w squash, klub ASB ANOYA Babice będzie  kolejnym, który przyczyni się do „wyprodukowania” squashowych reprezentantów Polski na okoliczność prawdopodobnego przyjęcia Squash do „ZESTAWU” dyscyplin olimpijskich w 2020.

Wasz Squash Net PL... :)62.129.210.236