2013-03-06

0 komentarzy


Wielki Squash ponownie w Zabierzowie


Już w najbliższą sobotę, 9 marca, w podkrakowskim klubie Zabierzów Squash zostanie rozegrana druga edycja turnieju Zasada Automotive Zabierzów Squash OPEN. Organizatorzy spodziewają się wysokiej frekwencji, a na kortach ASB zobaczymy czołowych graczy z Krakowa, Śląska i okolic.

 


W turnieju kategorii B+ (jedna z najwyższych możliwych kategorii turniejów w rankingu Polskiej Federacji Squasha) wystąpi, między innymi, reprezentant Polski w Squash, Przemek Atras. Gracz, który aktualnie plasuje się na 3 miejscu w rankingu polskich graczy jest równocześnie jednym z organizatorów turnieju: "Mam nadzieję, że zachęcimy do gry czołówkę małopolskich graczy. Poza mną, w turnieju wystąpi wicemistrz Polski kategori U17, Adrian Marszał. Turniej będziemy rozgrywać w systemie "Best of 5", czyli do trzech wygranych setów" - tłumaczy Przemek Atras.

"Turniej squasha rozpocznie się w sobotę o godzinie 9:00. Na zawodników czekają w klubie Zabierzów Squash cztery najnowocześniejsze korty firmy ASB Squash Court, a każdy z zawodników rozegra podczas turnieju przynajmniej cztery mecze squasha. Wszystkich zainteresowanych nie tylko udziałem w turnieju squasha zapraszamy gorąco również do odwiedzin klubu Zabierzów Squash. Będziecie mogli podglądać najlepszych krakowskich graczy i czerpać bezcenne doświadczenia dla poprawy własnego Squasha. 

Organizując tego typu imprezę, staramy się ukazać walory dyscypliny, jaką niewątpliwie jest squash oraz zachęcić szerszą publiczność do jej oglądania i uprawiania. To najlepszy moment, aby zarazić się grą i obejrzeć występy na naprawdę wysokim poziomie" - kończy reprezentant Polski w Squash, Przemek Atras.

Zapraszamy do klubu Zabierzów Squash na drugą edycję turnieju Zasada Automotive Zabierzów Squash OPEN.

Zapraszamy również do odwiedzin strony internetowej organizatora turnieju squasha :

http://www.zabierzowsquash.pl

Wasz Squash Net Team..:)62.129.210.236