2013-03-03

0 komentarzy


Squash Żagań – kolejny turniej POINTFORE w Arenie


Ponownie w piątek, ale tym razem 15. marca 2013 o godz. 18.00 odbędzie się klubowy turniej squasha POINTFORE w klubie www.arenasquash.pl Arena Squash & Tenis Klub Żagań ul. Kochanowskiego 6 Tel. 68 475 18 18..

 


Turniej POINTFORE rozegrany zostanie w kategorii SQUASH OPEN, SQUASH WOOMEN i SQUASH JUNIOR. Warunkiem rozegrania kategorii SQUASH WOOMEN i SQUASH JUNIOR będzie zgłoszenie przynajmniej 3 zawodniczek / zawodników do każdej z kategorii turnieju . W innym przypadku kobiety i juniorzy będą grali w turnieju SQUASH OPEN..;)
 
Wśród uczestników turnieju rozlosowana zostanie squash rakieta ekskluzywnej marki POINTFORE. Podczas ostatniego turnieju w Arenie rakietę do squasha o wartości 429 PLN wygrał zawodnik z Żar Pan Grzegorz..;

Gorąco zapraszamy wszystkich początkująch na turniej squasha do Areny. Podczas turnieju nauczycie się sędziowania meczów i poprawicie własne umiejętności gry w  squash.

Squash jest grą dżentelmenów i wymaga myślenia podczas gry. W squash grają na całym świecie ludzie inteligentni w każdym wieku… :)

Wasz Squash Net Team :)62.129.210.236