2013-01-15

0 komentarzy


Squash Lublin – III Otwarte Mistrzostwa Lublina w Sports Park


Klub ASB Squash Sports Park Lublin zaprasza na najlepszą squashową imprezę po prawej stronie Wisły już 26 stycznia 2013. Turniej squasha rozegrany zostanie na trzech najwyższej światowej jakości kortach ASB Squash Court…

 


Turniej squasha pod nazwą III Otwarte Mistrzostwa Lublina będzie turniejem urodzinowym Jarka Dudy przedstawiciela firmy PRINCE.

III Otwarte Mistrzostwa Lublina w Squash w Sports Park Lublin rozegrane zostaną w kategorii B+ PFS i CLOSED PSA. Pula nagród dla pierwszej trójki zwycięzców turnieju squasha w Lublinie wynosi 1.200 PLN w postaci profesjonalnych pulsometrów squashowej firmy SUUNTO...;)

Z urodzinowych turniejów squasha Jarka Dudy nikt nigdy nie wychodził z pustymi „ręcami i gardłem..;)”, więc i tym razem do rozlosowania w SportsPark Lublin wśród uczestników turnieju squasha będzie 50 atrakcyjnych nagród, a w tym: rakiety, termobagi, naciągi i wiele innych akcesoriów nie tylko firmy PRINCE.

 

Zgłoszenia prosimy kierować na e-mail: biuro@fundacjasportu.pl do dnia 4.01.013. Wpisowe 80 PLN + 10 PLN (PFS) należy przesłać na konto squash klubu SportsPark Lublin. Konto bankowe znajdziecie na www.sportspark.pl

Gorąco zapraszamy do udziału w turnieju squasha w klubie Sports Park  Lublin. Doskonała jakość kortów ASB squash, ale również wyjątkowa squashowa atmosfera panująca po „PRAWEJ STRONIE WISŁY” zapewni WAM niepowtarzalne wrażenia, które zapamiętane na długo skłonią WAS z całą pewnością do ponownych odwiedzin tego wyjątkowego klubu ASB Squash Courts w Polsce…;)

Wasz Squash Net Team :)62.129.210.236