2012-09-16

0 komentarzy


Squash & Tenis Żagań – Jarmark Michała wyniki turniejów


W klubie Arena Squash & Tenis Żagań rozegrano wczoraj bezpłatny turnieje w kat. Squash młodzież do lat 16, Squash Open, Tenis młodzież do lat 16, oraz Tenis Open. Niezwykle miła, przyjazna atmosfera panująca wśród uczestników sprawiła, że mimo zmiennej pogody każdy zawodnik squasha i tenisa świetnie się bawił…


Jarmark Michała w Żaganiu to coroczna impreza, dla której warto zarezerwować sobie czas planując wyjazdy w 2013 na ciekawe imprezy w Polsce… Setki straganów ustawionych na żagańskim rynku i pobliskich ulicach oferuje wszystko, czego nie znajdziecie w hiper, super i zwyczajnych marketach na co dzień w waszej okolicy. Przy okazji można oczywiście pograć w squasha i w tenisa w miejscowym klubie Arena.

Pierwsze miejsce w turnieju Squash OPEN zajął Jakub Adamczak (16 lat) pokonując w finale Łukasza Koniora z Wrocławia 2:1. Trzecie miejsce zajął A.Świątek z Żagania. W kat. Squash młodzież do lat 16 również zwyciężył J. Adamczak, a kolejne miejsca zajęli Karol Kosow (10 lat) i Paweł Jankowski (11 lat).

Turniej tenisa w kat OPEN przy wietrznej pogodzie wygrał Jurek Sterniczuk, który na co dzień prowadzi zajęcia z młodzieżą tenisową w Szprotawie. Drugie miejsce zajął Janusz Schleiss, a kolejne Zbigniew Stachowiak i Jacek Zych.

W rankingu Otwartych Mistrzostw Żagania w kat. Squash OPEN prowadzi Jakub Adamczak, a w kat. Tenis OPEN Zbigniew Stachowiak. Ostatni turniej cyklu I Otwartych Mistrzostw Żagania Squash & Tenis odbędzie się 06.10.2012

Klub Squash & Tenis Arena Żagań mieści się przy ul. Kochanowskiego 6
www.arenasquash.pl
Tel. 68 475 18 18

Wasz Squash Net Team  62.129.210.236