2012-08-02

0 komentarzy


Szklana sportowa podłoga w korcie squash


Word Squash Federation (Światowa Federacja Squasha) uznała kolejną innowację firmy ASB Squash Court jako wyjątkową, ponadnormatywną i niewiarygodnie wspaniałą. Fakt ten potwierdza wyjątkową pozycję firmy ASB Squash Court na świecie. Szklana podłoga w korcie squasha jest coraz bliżej uzyskania certyfikatu WSF mimo ostrego sprzeciwu innych firm budujacych korty squasha na świecie, nie posiadających pomysłów i technologii na miarę ASB...


Coroczne spotkanie komitetu Word Squash Federation (WSF) odbyło się tym razem w niemieckim Stein a.d. Traun. Czołowi działacze WSF: Prezydent Rami Ramachandran z Indii, Wiceprezydent Gerard De Courcy (Nowa Zelandia), Frank van Loon (Holandia), Heather Deayton (Hongkong) i Chris Stahl (Malta), sekretarz federacji Dr. Georgie Mieras (Szkocja), WSF menadżer Andrew Shelley (Anglia), jak również Prezydent Europejskiej Federacji Squasha Hugo Hannes (Belgia) przekonali się na miejscu o sile innowacji i możliwościach firmy ASB Squash Court. WSF – Prezydent Rami Ramachandran w swoim krótkim przemówieniu potwierdził szefowi ASB Horstowi Babinsky, że World Squash Federation postrzega od zawsze firmę ASB Squash Court, jako niezawodnego partnera, który własnymi ponadczasowymi pomysłami promuje światowy squash i stale dzięki budowie coraz większej ilości doskonałych kortów ASB Squash poprawia atrakcyjność uprawiania squash na całym świecie. Prezydent WSF na koniec swojego przemówienia powiedział: "uważam korty ASB za najlepsze na świecie pod każdym względem."  

Po squashowych innowacjach takich jak np. przesuwne ściany w korcie squash, które umożliwiają z wielu kortów singlowych stworzyć jedno wielkie pomieszczenie lub kilka kortów do squash debla, firma ASB Squash Court wyprodukowała szklaną podłogę sportową z podświetlanymi liniami. Dzięki temu w dużych wielofunkcyjnych halach sportowych zawodnicy grający np. w koszykówkę nie muszą oglądać linii markujących boiska do piłki ręcznej, siatkówki, czy tenisa. W korcie squash szklana podłoga ASB Squash Court posiada możliwość wyświetlania zapowiedzi sędziów (LET, STROKE) i podświetlania światłem migającym pola z którego zawodnik powinien serwować. Umieszczanie reklam sponsorów i szybka zmiana reklam to kolejne walory wyjątkowej innowacji ASB Squash Court. Najważniejszym jednak walorem szklanej podłogi ASB jest jej wieczna trwałość, odporność na zmienne warunki atmosferyczne, naturalne odbicie piłki, wyjątkowa elastyczność i anty poślizg, których nie można uzyskać na drewnianej podłodze sportowej.

Nasz Squash Net Team był dotychczas jedyną ekipą z Polski, która została zaproszona do testowania szklanej podłogi sportowej ASB Squash Court. Potwierdzamy rewelacyjne właściwości tego „parkietu” i dodajemy, że wygląda na żywo powalająco!!!…. :)

Wasz Squash Net Team62.129.210.236