2012-07-25
0 komentarzy
Turniej Squash Masters na kortach ASB w Birmingham Anglia
Na kortach ASB Squash w angielskim Birmingham rozgrywany jest aktualnie turniej World Masters Squash Championships. Najstarszy uczestnik turnieju ma 83 lata…
Squash Master to kategoria turniejów przeznaczona dla zawodników squasha, którzy ukończyli 35 rok życia. Turnieje Squash Master rozgrywane są w kategoriach męskiej i damskiej 35+, 40+, 45+, 50+, 55+, 60+, 65+ i 70+ co świadczy o tym, że kto gra w squasha żyje długo w pełnej sprawności, a 83 letni uczestnik turnieju w Birmingham jest tego najlepszym dowodem…
Poniżej wyniki 3 rundy:
Men's O35 quarter-final line-up:
[1] Omar Elborolossy (EGY) v [5/8] Glenn Hitch (AUS)
[3/4] Stefan Leifels (GER) v [9/16] Rishad Pandole (IND)
[3/4] Stephen Cooke (NED) v [5/8] Mirko Pareccini (ITA)
[2] Renan Lavigne (FRA) v [5/8] Paul David Johnson (WAL)
Women's O35 quarter-final line-up:
[1] Sabine Schoene (GER) v Keeley Seamons (ENG)
[3/4] Karen Meakins (BAR) v [5/8] Alexa Prior (ENG)
[3/4] Laura Mylotte (IRL) v Carola Weiss (GER)
[2] Wendy Maitland Jones (SCO) v Jane Kennedy (AUS)
Men's O40 quarter-final line-up:
[1] Derek Ryan (IRL) v [9/16] Nick Wall (ENG)
[3/4] Nick Taylor (ENG) v [5/8] Graeme Stewart (IRL)
[3/4] Michael Tootill (RSA) v [5/8] Jamie Goodrich (ENG)
[2] Craig Rowland (AUS) v [5/8] Steve Richardson (IRL)
Women's O40 quarter-final line-up:
[1] Senga Macfie (SCO) v [5/8] Isabelle Tyrrell (ENG)
[3/4] Simone Korell (GER) v Andrea Santamaria (ESP)
[3/4] Lisa Cowlard (NZL) v Yoriko Michishita (JPN)
Linda Shannon (RSA) v [5/8] Iris Stockbauer (GER)
Men's O45 quarter-final line-up:
[1] Craig van der Wath (RSA) v [5/8] Stephen McLoughlin (ENG)
[3/4] Eamonn Price (ENG) v [5/8] Frank Ellis (SCO)
[3/4] Murray Scott (ENG) v [5/8] Yawar Abbas (ENG)
[2] Gary Duberly (NZL) v Jean-Jacques Pineau (FRA)
Women's O45 quarter-final line-up:
[1] Michelle Martin (AUS) v Diana Parums (ENG)
[3/4] Bea de Dreu-Spitse (NED) v Louise Lefebvre (CAN)
[3/4] Nicola Horn (ENG) v Tracey le Roux (RSA)
[2] Sarah Nelson (AUS) v Debbie Brown (USA)
Men's O50 quarter-final line-up:
Dominic Hughes (USA) v Martin Greenslade (ENG)
[3/4] Alan Thomson (SCO) v [5/8] Zainal Abidin Ab. Malik (SIN)
[3/4] Willie Hosey (IRL) v [5/8] Dale Robbins (AUS)
[2] Trevor Wilkinson (RSA) v [9/16] Peter Gilbee (AUS)
Women's O50 quarter-final line-up:
[1] Mandy Akin (ENG) v Kim Johnson (ENG)
[3/4] Jill Brown (RSA) v [5/8] Theresa Elliott (ZIM)
[3/4] Fiona McLean (SCO) v Susan Lawrence (JAM)
[2] Lisa O'Grady (RSA) v [5/8] Lesley Sturgess (ENG)
Men's O55 quarter-final line-up:
[1] Peter Alexander (ENG) v [9/16] Ian Holmes (ENG)
[3/4] Udo Kahl (GER) v [5/8] Boyd Kydd (ENG)
[3/4] Rene Stofer (SUI) v [5/8] Rustom Bativala (ENG)
[2] Pierr Roodt (RSA) v [9/16] Mark Waldin (NZL)
Women's O55 quarter-final line-up:
[1] Julie Field (ENG) v [5/8] Lynne Davies (WAL)
[3/4] Karen Hume (ENG) v Susan Meadows (ENG)
[3/4] Anne Richards (AUS) v [5/8] Freda Walker (NZL)
[2] Pauline Douglas (SCO) v Jacky Gardner (ENG)
Men's O60 quarter-final line-up:
[1] Keith Jones (ENG) v Kenelm Robert (GRN)
[3/4] Moussa Helal (ENG) v Stephen Jackson (ENG)
[3/4] Gordon Daniel (RSA) v [5/8] Tony Naughton (NZL)
[9/16] John Macrury (CAY) v John Young (IRL)
Women's O60 quarter-final line-up:
[1] Sue Volkze (AUS) v Anna Cherry (ENG)
[3/4] Sue Vine (ENG) v Claire Bryars (FRA)
[3/4] Faith Sinclair (SCO) v Wendy Berry (ENG)
[2] Laura Ramsay (CAN) v Pamela Louwrens (RSA)
Men's O65 quarter-final line-up:
[1] Philip Ayton (ENG) v [5/8] Frederik Bester (RSA)
[3/4] Rodney Boswell (ENG) v [5/8] Martin Pearse (ENG)
[3/4] Chris Goodbourn (ENG) v [9/16] David Hardern (ENG)
Barry Featherstone (ENG) v [5/8] Roy Plumstead (RSA)
Women's O65 quarter-final line-up:
[1] Marilyn Kennedy (AUS) v Ann Manley (ENG)
[3/4] Jean Grainger (RSA) v Danielle Maffre (FRA)
[3/4] Bett Dryhurst (ENG) v Margaret Hunt-Kemp (RSA)
[2] Sheena Worwood (RSA) v Kaye Jackson (NZL)
Men's O70 quarter-final line-up:
[1] Adrian Wright (ENG) v [5/8] Chris Stahl (ENG)
[3/4] Mo Khalifa (ENG) v [5/8] Desmond Sacco (RSA)
[3/4] Michael Gough (USA) v Roy Bradley (ENG)
[2] Brian Phillips (WAL) v [5/8] Vincent Taylor (CAN)
Women's O70 semi-final line-up:
[1] Barbara Sanderson (IRL) v Joan Witton (ENG)
[2] Glenda Erasmus (RSA) v Monica Gunn (CAN)
Wasz Squash Net TEAM...:)