2012-04-21

0 komentarzy


Squash Poznań - Indywidualne Mistrzostwa Polski


Darmowy udział w Indywidualnych Mistrzostwach Polski 2012 w Squashu. Indywidualne Mistrzostwa Polski w Squashu to największy i najbardziej prestiżowy Turniej rozgrywany na terenie naszego kraju. Jego historia sięga 2002 roku.

2012 rok przynosi zaskakująco miłą niespodziankę dla zawodników squasha. Aby wziąć udział w IMP w Squasha należy: zająć przynajmniej 64 miejsce w klasyfikacji PFS, oraz przesłać zgłoszenie udziału w Mistrzostwach. Innymi słowy udział w IMP 2012 jest bezpłatny!

 


Jednak oprócz darmowego udziału w IMP Squash 2012 Organizator, klub MySquash, przewidział możliwość wykupienia pakietu startowego dostosowanego indywidualnie do wymagań uczestników. I tak, podczas zapisów będzie można wybrać jeden, spośród kilku pakietów startowych, zróżnicowanych cenowo, a cena zależeć będzie od zawartości pakietu. Wszelkie informacje dotyczące pakietów startowych oraz kryjących się w nich niespodzianek ukażą się niebawem na facebookowym fan page’u Mistrzostw Squasha.

Po zakończeniu turniejów klasyfikacji A, B i C squash prosimy pierwszych:

64 zawodników squasha

32 zawodniczki squasha

8 juniorów w kategorii poniżej 19 r.ż. (U19)

12 juniorów w kategorii poniżej 17 r.ż. (U17)

32 juniorów w kategorii poniżej 15 r.ż. (U15)

16 juniorów w kategorii poniżej 13 r.ż. (U13)

zajmujących najwyższe miejsca w rankingu PFS do przesyłania zgłoszeń na adres mailowy biuro@mysquash.pl.

W 2012 roku Indywidualne Mistrzostwa Polski odbędą się w MySquash Club przy ulicy Góreckiej 108 w Poznaniu. Jest to przestronny, bardzo dogodnie usytuowany klub, zaskakujący swoją gościnnością, niezwykłym wystrojem oraz wygodą użytkowania.

Przy Squash Klubie znajduje się hotel oferujący 27 miejsc noclegowych oraz restauracja serwujące przepyszne dania dodające sił i energii do squashowych rozgrywek. Nieopodal znajduje się centrum handlowe, a niewielka odległość od centrum miasta sprawia, że MySquash Club w Poznaniu wydaje się być doskonałym wyborem Polskiej Federacji Squasha do odbycia Indywidualnych Mistrzostw Polski 2012 w Squashu.

Więcej informacji na stronie www.mysquash.pl/imp oraz na fan page’u na portalu Facebook.pl.

Info Organizatora

Wasz Squash Net Team Cool62.129.210.236