2012-01-17

0 komentarzy


Squash Pszczyna - Otwarcie profesjonalnego klubu squasha


Zakończona została budowa pierwszego w Pszczynie profesjonalnego klubu do gry w Squash. Już od wtorku 17 stycznia można będzie pograć w squasha w pszczyńskim klubie Twój Squash...

Klub TWÓJ SQUASH Pszczyna wyposażony jest w dwa najwyższej klasy korty do gry w  squash firmy ASB Squash Courts światowego lidera produkcji kortów do gry w squasha.


Już dziś zapraszamy do rezerwacji kortów w klubie Twój Squash pod numerem telefonu 505465170.

Uroczyste otwarcie klubu planowane jest w najbliższą sobotę 21 stycznia. Od godziny 9.00 do 12.00 drzwi klubu będą otwarte dla każdego, kto będzie miał ochotę poznać Właścicieli i Klub "od kuchni".

Podczas godzin otwartych Klub Twój Squash zaplanował dla Państwa wiele atrakcji w tym: pokazowe zajęcia dla dzieci, pokazowy mecz, a także możliwość zapoznania się z grą w Squash dla każdego z Państwa. Każdego zainteresowanego prosimy o zabranie stroju sportowego i odpowiedniego obuwia halowego posiadającego jasną podeszwę.

Od godziny 11.00 do 12.00 zostaną przeprowadzone darmowe zajęcia fitness. Każdego zainteresowanego prosimy o wcześniejszą rezerwację telefoniczną.

To jednak nie koniec atrakcji, które czekają na Państwa w Klubie Twój Squash w Pszczynie. Oferowany będzie także program fitness, a w nim zestaw ćwiczeń rozciągająco - relaksujących, zarówno dla kobiet jak i mężczyzn (Stretching), ćwiczenia kształtujące całe ciało (Total Body Conditioning) oraz trening wytrzymałościowy o dużej intensywności (Body Shape).

Wszelkie informacje na temat działalności Klubu Twój Squash Pszczyna znajdziecie Państwo na stronie www.twoj-squash.pl.

Wasz Squash Net Team..:)62.129.210.236