2011-08-16

0 komentarzy


Squash Wrocław – Otwarcie klubu JUPITERSPORT


Już niecałe 30 dni dzielą nas od otwarcia pierwszego we Wrocławiu klubu squash & fitness z 4 kortami ASB. Klub JUPITERSPORT znajduje się przy ul. Żegiestowskiej 11 (boczna od Armii Krajowej na wysokości stacji benzynowej LUKOIL). Wrocławski squash zyskał tym samym obiekt o najwyższym światowym standardzie, a doświadczony trener squasha Wojciech Emil Kosow powrócił do Wrocławia tym razem jako budowniczy najlepszych na świecie kortów ASB SQUASH… 


JUPITERSPORT  to nowoczesny i doskonale wyposażony obiekt o charakterze klubowym dysponujący poza 4 kortami ASB Squash również salą fitness, strefą cardio, sauną i kawiarnią. Właściciel klubu zadbał o każdy detal wyposażenia dzięki czemu będziecie się Państwo czuli komfortowo i swobodnie a najlepsza we Wrocławiu kadra trenerska zadba o doskonałe wyszkolenie.

Już dzisiaj zapraszamy wszystkich grających w squasha we Wrocławiu do odwiedzenia strony www.jupitersport.pl w celu rezerwcji terminów. Dla wszystkich, którzy dokonają rezerwacji przed otwarciem klubu przygotowano bonusy w postaci dodatkowych bezpłatnych godzin w ramach abonamentu lub karnetu.

Dzięki JUPITERSPORT wrocławscy gracze w squasha będą wreszcie mogli zagrać na najwyższej jakości kortach ASB i skorzystać między innymi z porad doświadczonego trenera, 3 zawodnika Mistrzostw Polski w Squashu 2010 Rafała Rykowskiego.

Już we wrześniu 2011 w klubie JUPITERSPORT zostanie rozegrany kolejny turniej z ekskluzywnego cyklu ASB POLISH SQUASH TOUR. Gorąco zapraszamy na stronę www.jupitersport.pl i zachęcamy do rychłej i długoterminowej rezerwacji godzin. Gry na korcie ASB SQUASH nie da się porównać z grą na jakimkolwiek innym korcie squasha…

Wasz Squash Net TEAM…:)

 62.129.210.236