2011-07-10

0 komentarzy


Wolsztyn Squash – budowa kortów ASB w FALA PARK


Przed trzema laty informowaliśmy o planowanej budowie 2 kortów squasha w Wolsztynie mieście parowozów. Dzisiaj wiadomo, że te dwa korty wybuduje firma ASB Squash. Inwestor postawił na najwyższą jakość squashowego sprzętu…


FALA PARK jest nowoczesnym ośrodkiem rekreacyjno – rozrywkowym usytuowanym nad brzegiem Jeziora Wolsztyńskiego przy ul. Poznańskiej 1. FALA PARK w Wolsztynie to poza squashem ASB również bowling, spinning, aerobik, sporty walki, siłownia, kardio, ściana wspinaczkowa o wys. 8m i kort do gry w tenisa umieszczony na dachu klubu FALA PARK. Kraina zabaw dla najmłodszych ma umożliwić rodzicom „uzależnionym” od własnych dzieci uprawianie między innymi squasha w klubie...:)

Wolsztyński klub FALA PARK z uwagi na zakres oferowanych usług już wkrótce stanie się z pewnością centrum rozrywki i centrum poprawy formy fizyczno-psychicznej nie tylko dla mieszkańców Wolsztyna.

Opiekę nad sekcją squasha w FALA PARK Wolsztyn zapowiedział Wojciech Emil Kosow przedstawiciel ASB Babinsky Squash Polska.

Osoba byłego zawodowego zawodnika niemieckiej Bundesligi Squash, doświadczonego trenera i organizatora turniejów squashowych w Polsce i za granicą, inicjatora ruchu squashowego w Polsce i współzałożyciela Polskiej Federacji Squasha z pewnością zagwarantuje klubowi FALA PARK w Wolsztynie właściwy rozwój squashowy.

A my zapraszamy już dzisiaj na pierwszy turniej squasha do Wolsztyna miasta parowozów...:)

Wasz Squash Net Team62.129.210.236