2011-07-04

0 komentarzy


BENE SPORT - otwarcie kolejnego klubu ASB Squash w Szczecinie


W ubiegłą sobotę 02.07.2011 w Szczecinie przy ul. Modrej 66-68 Bogdan Mieżyński, Krzysztof Bobala i Andrzej Mieżyński dokonali otwarcia kolejnego na mapie Szczecina klubu squasha ASB.

Bene Sport jest pierwszym klubem w Szczecinie, w którym będzie można poza squashem uprawiać prawie wszystkie pozostałe dyscypliny rakietowe, a dodatkowo koszykówkę, siatkówkę i fitness.


W dniu otwarcia klub Bene Sport w Szczecinie odwiedziło wielu znamienitych gości, a kilku znakomitych rakietkowych "szermierzy" zaprezentowało szerokiej publiczności własne umiejętności. W squashu i badmintonie niewątpliwie największe wrażenie wywarł Rafał Rykowski, a w tenisie stołowym Lucjan Błaszczyk, którego osoby nikomu chyba przybliżać nie ma konieczności...;) Mieliśmy na otwarciu Bene Sport również doskonałych rackethlonistów Krzysztofa Samonek i Norberta Stolickiego, którzy nie tylko z tenisem, tenisem stołowym i badmintonem, ale również ze squashem radzą sobie świetnie...  

Otwarcie Bene Sport zbiegło się w czasie z Dniami Odry i objęciem przez Polskę prezydencji europejskiej. Przy okazji DNI ODRY można było zwiedzić rosyjski żaglowiec Kruzensztern (obok Siedow i Royal Clipper największy żaglowiec świata), polską sędziwą, ale "groźną" łódź podwodną ORP BIELIK i polski żaglowiec (niedawny rozbitek) Fryderyk Chopin.    

Podczas obiadu na pokładzie Kruzenszterna doszło do spotkania Hrabiego Jerzego Krusensterna z Krakowa z Kapitanem rosyjskiego żaglowca. Jerzy Krusenstern jest prezesem krakowskiego oddziału Światowego Związku Żołnierzy AK i potomkiem badacza oceanów, podróżnika i admirała Adama Johana von Krusenstern, na którego cześć nazwany został największy rosyjski żaglowiec...

Więcej informacji na temat squash klubu Bene Sport w Szczecinie znajdziecie na:

www.benesport.pl

a fotki z otwarcia kortów squasha w Bene Sport Szczecin już wkrótce w naszej galerii

Wasz Squash Net...:)

 

   62.129.210.236