2011-06-21

0 komentarzy


I Urodziny zielonogórskiego klubu Squash Up


Już 2 lipca 2011 w Zielonej Górze rozegrany zostanie turniej Polskiej Federacji Squasha kat. B+. "PRINCE SQUASH CUP" będzie najwyżej punktowanym turniejem w województwie lubuskim. Klub Squash Up mieści się w Zielonej Górze w nowo wybudowanym aquaparku przy ul Sulechowskiej 41. Dojazd z trasy krajowej 3 jest bardzo prosty, więc wasza nawigacja na pewno da sobie radę…;)

 


Klub Squash Up w Zielonej Górze prowadzony przez przyszłe małżeństwo Zuzę i Kubę poza turniejami squasha organizuje również treningi squashowe dla dorosłych i dla dzieci, przy czym na szczególną uwagę zasługują te ostatnie dla najmłodszych. Treningi dla dzieci w każdym wieku prowadzi Zuza, która ma za sobą szkolenie w zakresie MINI SQUASHA. Poza przebytym szkoleniem istotne jest osobiste właściwe podejście do dzieci i zaangażowanie we własną pracę, czego Zuzi nie brakuje.

 

Wszystkim miejscowym rodzicom nawet najmniejszych pociech gorąco polecamy klub Squash Up w Zielonej Górze. Zachęcamy do uprawiania squasha od najmłodszych lat.

Wasz Squash Net Team...:) 62.129.210.236