2011-04-16

2 komentarzy


ASB Squash Town Katowice – już wkrótce otwarcie największego klubu squasha w Polsce


Wojciech Emil Kosow współwłaściciel i menadżer największego dotąd klubu squasha w Polsce jako turniej otwarcia zapowiedział w katowickim „Squash Town” finał sezonu 2010/2011 prestiżowego cyklu ASB POLISH SQUASH TOUR. Zwycięzca finału APST wyjedzie z Katowic nagrodą główną – samochodem osobowym…


Katowicki klub Squash Town ASB miał być otwarty już w styczniu 2011, jednak wszelkie problemy związane z tak dużą inwestycją uniemożliwiły oddanie klubu do użytkowania w pierwotnie zakładanym terminie. Kto zetknął się z tematem budowy klubu squasha w Polsce wie o czym mowa…;) Najważniejsze, że się udało i że Katowice już wkrótce staną się jednym z najważniejszych centrów squasha w Polsce.

Cel ten będzie do osiągnięcia dzięki wyjątkowemu zaangażowaniu Wojciecha Emila Kosow wyłącznego przedstawiciela ASB Babinsky Squash Courts na Polskę w rozwój zawodniczego squasha w Katowicach i w całym województwie śląskim.

Wywiad z Wojtkiem Kosow umieściliśmy w zakładce „WYWIADY”. Tam też będziecie mogli poczytać więcej na temat nowopowstającego największego klubu w Polsce Squash Town Katowice z 12 kortami ASB.

Wasz SqNet TEAM :)Napisał: karolewski (2011-04-16)

rewelacja :)


Napisał: seba (2011-04-24)

wreszcie będzie można zagrać w debla w PL, a poza tym super że buduje się tak duży klub squasha w Katowicach. Szkoda, że nie we WROCKU


62.129.210.236