2011-04-08

0 komentarzy


Gryżyna – Wiosenny Turniej Squasha +kamp za 190 PLN


Już za tydzień 15 kwietnia 2011 r. w Domu Wakacyjnym w Gryżynie w woj. lubuskim rozpocznie się trzydniowy squash kamp treningowy z udziałem doświadczonego trenera squasha Wojciecha Emila Kosow. Koszt kampu , który trwał będzie od piątku 15.04 od godz. 19.00 do niedzieli 17.04 wraz z wyżywieniem i grą w squasha do woli to tylko 190 PLN od osoby!!!


Całoroczny dom wakacyjny znajduje się w centrum malowniczej wsi Gryżyna położonej nad jeziorem Kałek. Mimo centralnego położenia zagwarantowana jest całkowita intymność klientom GRYŻYNY. Przytulne, wygodne, jasne pomieszczenia i kort do squasha ASB gwarantują najwyższy poziom wypoczynku…

Squashowy kamp w Gryżynie rozpoczynający się 15.04.2011 o godz. 19.00 ma przede wszystkim na celu promocję tego świetnego miejsca. Jeśli raz przyjedziecie do Gryżyny, nie będziecie chcieli stąd wyjeżdżać no i… na pewno wrócicie…:)

Podczas kampu  planowane są codzienne treningi squasha z udziałem doświadczonego trenera Wojciecha Emila Kosow i turniej kontrolny w niedzielę. Nagrodami będą puchary dla najlepszego squashmana i najlepszej squashmanki…:) Uczestnicy kampu squasha w Gryżynie będą uczyć się prawidłowej techniki uderzeń, prawidłowego poruszania się po korcie, taktyki gry i sędziowania meczów.

W kampie squashowym w Gryżynie mogą wziąć udział wszyscy bez względu na płeć i stopień zaawansowania squashowego. Zapraszamy do udziału w imprezie również całe rodziny i tych, którzy jeszcze nigdy nie trzymali rakiety do squasha w ręku.

Zapisy prosimy kierować na e-mail: squash@gryzyna.pl tel. 501 203 232 lub na wojtek@kosow.pl

Sponsorami kampu squashowego w GRYŻYNIE są:

ASB Squash Courts Polska

www.squashcourt.pl


Firma APS Polska

Patroni medialni

www.gazetalubuska.pl
www.squash.net.pl62.129.210.236