2011-03-17

2 komentarzy


Najlepszy szklany kort do squasha na świecie


Nie tak dawno nowym Mistrzem Świata w Squash został Nick Matthew (Word – Open – Champion) – nasze gratulacje i wielkie uznanie dla MISTRZA. Organizatorzy mistrzowskiego turnieju SAUDI WORLD OPEN 2010 nie bez powodu zaufali doświadczeniu i najwyższej jakości ASB Squash Courts w związku z tym Mistrzostwa Świata w Squash rozegrane zostały na całkowicie nowym rewolucyjnym szklanym korcie ASB Squash Courts


Przedstawiamy opinie organizatorów i zawodników uczestniczących w Mistrzostwach Świata w Squash SAUDI WORLD OPEN 2010 na temat nowego innowacyjnego szklanego kortu do squasha ASB:

Dyrektor turnieju Robert Edwards powiedział: „jako dyrektor turnieju Word – Open mogę jedynie stwierdzić, że nie słyszałem choćby jednej negatywnej opinii ze strony zawodników uczestniczących w mistrzostwach świata na temat nowego szklanego kortu squasha ASB. Na tym korcie gra się bardzo dobrze, a i podłoga jest fenomenalna – nie odnotowaliśmy żadnych poślizgów. Wszystkie komentarze zawodników były pozytywne. Jeśli wziąć pod uwagę, że podczas rozgrywania mistrzostw świata mamy do czynienia z największymi gwiazdami squasha, firmie ASB Squash Courts należą się najwyższe słowa uznania.”

Kilka komentarzy zawodników:

 Nick Matthew (Squashowy Mistrz Świata 2010): „podczas mistrzostw na nowym szklanym korcie ASB fantastycznie czułem piłkę. Nie było mowy o zmianie kierunku lotu piłki, czy poślizgu stopy. Ten nowy kort ASB jest po prostu perfekcyjny nie do porównania z żadnym innym. Po ostatnich turniejach już po Word Open doszedłem do wniosku, że najlepiej gra mi się na nowym korcie ASB. Jak już raz zagrasz na takim korcie wszystko denerwuje cię na innym gorszym i… przegrywasz finał… Poza tym nowy kort ASB z pewnością świetnie prezentuje się w TV”

 Dawid Palmer (Squashowy Mistrz Świata 2002 i 2006): „ten nowy kort ASB Squash jest najlepszym kortem, na którym grałem podczas całego Tour!...”

 Wael El Hindi (Światowy Ranking Squasha nr 12 – 12/2010): „nowy ASB Squash kort jest fantastyczny. Ten typ kortu powinien być przykładem kortu, na którym rozgrywamy turnieje PSA. Powinniśmy zawsze i wszędzie grać na takim właśnie korcie!!!... Podziękowania dla ASB za to, że buduje dla nas prawdziwe korty do squasha...”

 Steward Boswell (Światowy Ranking Squasha nr 19 – 12/2010): „kort ASB Squash na którym tutaj graliśmy podczas SAUDI WORLD OPEN 2010 jest wg mojej opinii najlepszym kortem squasha na świecie!...”

 Karim Darwish (Światowy Ranking Squasha nr 3 – 12/2010): „ASB to najlepszy kort squasha na świecie”…

 Peter Baker (Światowy Ranking Squasha nr 8 – 12/2010): „ten squash kort ASB jest najlepszy z najlepszych na świecie. Gra na tym technicznym CUDZIE to esencja przyjemności squashowej…”

Mohamed El Shorbagy (Światowy Ranking Squasha nr 10 – 12/2010): „ten World – Open – Court ASB jest absolutnie perfekcyjny..”

 Daryl Selby (Światowy Ranking Squasha nr 13 – 12/2010): „fantastycznie czułem się podczas gry na tym korcie ASB. Nie mogę się już doczekać zobaczenia tego kortu, gdy przybędę na finał World Series w Queens. Ten kort ASB będzie się z pewnością świetnie prezentował podczas przekazów TV..”

 Nie chcemy was zanudzać dalszymi wypowiedziami kolejnych topowych zawodników Professional Squash Association. Jedno jest pewne - ASB SQUASH COURTS to najlepsze korty na świecie nawet jeśli któraś z konkurencyjnych firm twierdzi, że wybudowała najdroższy na świecie squash kort szklany. Fakt że najdroższy, a nie najlepszy związany jest z pewnością z brakiem odpowiedniego know how tej firmy…

 Wasz Squash Net Team  Napisał: karolewski (2011-03-19)

Nic dodać nic ująć. ASB to najlepsze squash korty na świecie i jeśli ktoś po komentarzach najlepszych zawodników na świecie ma inne zdanie to sorki ale szkoda czytać takich postów..:)


Napisał: witos (2011-03-21)

Skoro nawet wybredny Dawid Palmer uznał kort do squasha ASB za najlepszy na świecie to nie ma co liczyć na negatywne opinie chyba że MM nam tu cóś śmiesznego napisze…;) A na poważnie - jest dla mnie oczywiste, że ASB to najlepszy kort oferowany przez firmy budujące squash w Polsce. To oczywiście moja subiektywna opinia, ale również opinia wszystkich moich squashowych znajomych...:)


62.129.210.236