2007-02-20

0 komentarzy


Turniej OMW Squash 2007


Już w sobotę 24 lutego w hali SPORTWERK rozegramy kolejny w tym roku turniej squasha, tym razem w ramach Squashowych Otwartych Mistrzostw Wrocławia. Turniej w kategorii OPEN będzie początkiem rywalizacji w ramach 15 OMW w bieżącym roku.


Rozpoczęcie turnieju squasha godz. 10.00 i jak zwykle w OMW obowiązuje brak wpisowego. Można będzie więc po raz kolejny zagrać w squasha nieodpłatnie, a dzięki formule zawodów nagrać się do woli.
Zapisy trwać będą do ostatniej chwili przed rozpoczęciem turnieju, jednak w celu usprawnienia organizacji proszę o wcześniejsze zgłaszanie chęci udziału w komentarzach pod newsem lub na wojtek@kosow.pl

Jak zwykle zapraszamy szczególnie kobiety i początkujących zawodników squasha.
Turnieje squasha są efektywną i najtańszą formą treningu. Początkujący uczą się przepisów gry mając jednocześnie okazję do podglądania bardziej doświadczonych zawodników, ale i okazje do nawiązywania kontaktów sportowych. Absolutna wyrozumiałość doświadczonych zawodników w turniejowych relacjach z początkującymi i wyjątkowa atmosfera panująca podczas wrocławskich zawodów efektywnie przyczynia się do popularyzacji squasha na Dolnym Śląsku.

Jeśli więc choć raz miałaś lub miałeś squashową rakietę w dłoni, gorąco zapraszamy na sobotni turniej!!!

Zgłoszeni zawodnicy:

1. Beneś Arek
2. Grabosz Maciek
3. Darul Grzegorz
4. Szwajkowska Krystyna
5. Bruździński Robert
6. Kosow Wojciech Emil
7. Sowa Grześ
8...

Kobiety:

1. Szwajkowska Krystyna
2. Brużdzińska Joanna
3. Adamczak Ewa
4...

Zapisy trwają do momentu rozpoczęcia turnieju
 62.129.210.236