2011-02-20

13 komentarzy


Tomasz Gollob zwycięzcą plebiscytu na Najlepszego Sportowca Ziemi Lubuskiej …


W piątek 18. lutego 2011 r. w Drzonkowie koło Zielonej Góry (centrum jeździeckie i pięcioboju nowoczesnego) podczas uroczystej GALI SPORTU LUBUSKIEGO rozdano nagrody dla najlepszych sportowców 2010. Zwycięzcą został Tomasz Gollob

GALA SPORTU LUBUSKIEGO w Drzonkowie rozpoczęła się nieco sztywno, ale można to wytłumaczyć zbyt długim oczekiwaniem na ostatnich zaproszonych gości lub stremowaniem wodzireja imprezy..;)


Impreza miała się rozpocząć o 20.00, a rozpoczęła się prawie godzinę później. Wielu zaproszonych gości uznało, że lepiej przyjść późno niż wcale…;)

Ponad 20 stołów jak na GALĘ SPORTU przystało zastawiono na początek wystarczającą ilością flaszek wódki, jednak z pewnością zabrakłoby popitki na wielu z nich, gdyby wystąpiła konieczność wypicia całego alkoholu znajdującego się na blatach..;) (subiektywna opinia redaktora..;)

Zabrakło też sprawnej obsługi kelnerów, którzy powinni zadbać o szybkie zaspokojenie głodu zaproszonych gości. Przystawki umieszczone na stołach dodatkowo pobudzały apetyt nie zachęcając do konsumpcji. Mieliśmy też do czynienia z dużą halą, na której w prosty sposób ustawiono stoliki nie starając się o stworzenie odpowiedniej atmosfery. Zabrakło odpowiedniej aranżacji wnętrza… (i w tym przypadku subiektywnie o imprezie wypowiada się nasz sprawozdawca..;)

Dosyć jednak narzekania przejdźmy do sentencji wydarzenia GALi SPORTU LUBUSKIEGO

Kiepsko na początku świetnie podczas nagradzania laureatów…:)

Na uwagę zasługuje doskonała koordynacja dźwięku i obrazu w drzonkowskiej hali. Głos narratora idealnie wręcz pokrywał się z obrazem wyświetlanym na potężnym ekranie LCD umieszczonym w hali.

Rozluźnienie ogólnej atmosfery nastąpiło jednak właściwie tuż po zejściu z parkietu wszystkich nagrodzonych laureatów lubuskiego sportu. Niemały parkiet opanowany został następnie przez profesjonalną wyjątkowo dobrze prezentującą się grupę taneczną. Tancerze i tancerki indywidualnie zapraszali do tańca uczestników LUBUSKIEJ GALI SPORU, co przyniosło oczekiwany efekt rozpoczęcia świetnej zabawy dla wszystkich…;)

Co wspólnego ze squashową stroną web ma ten news tłumaczę natychmiast..;)

Piąte miejsce wśród laureatów zajęła Karolina Kosow, która od kilku miesięcy z pasją trenuje również squasha. Dwunastoletnia zawodniczka trenuje squash z wujkiem Wojtkiem Kosow byłym zawodowym zawodnikiem niemieckiej Bundesligi  i doskonałym trenerem, ale 5 miejsce w plebiscycie na najlepszego sportowca ziemi lubuskiej zdobyła w związku z osiągnięciami w sporcie jeździeckim. Karolina trenuje skoki przez przeszkody, a jej trenerem jest w tym przypadku ojciec Karoliny doskonały jeździec i trener Jacek Kosow.

Dwunastoletnia Karolina Kosow wygrała w 2010 w Polsce i za granicą ponad 30 konkursów w skokach i ujeżdżeniu. W kolejnych 25 konkursach plasowała się na podium w pierwszej trójce. Z niecierpliwością czekamy na pierwsze wygrane turnieje squasha…;)

W rozmowie z Panem Tomaszem Gollobem ZWYCIĘZCĄ plebiscytu na Najlepszego Sportowca Karolina Kosow powiedziała Panu Tomaszowi:

„- chcę osiągnąć poziom w jeździectwie, który pozwoli mi pojechać na OLIMPIADĘ”

Pan Tomasz Gollob odpowiedział:
 
„- Jestem pewien, że Ci się uda.  Cechą prawdziwych mistrzów sportu jest wytrwałość w dążeniu do najwyższego celu. Mimo młodego wieku masz wiele sukcesów za sobą. Ja w twoim wieku nawet nie rozpocząłem własnej kariery sportowej. Będę obserwował twoje sukcesy i możesz być pewna, że jestem od dzisiaj twoim kibicem…:)”

Więcej z rozmowy Karoliny Kosow i Tomasza Golloba już wkrótce w zakładce WYWIADY na www.squash.net.pl

Gala Sportu Lubuskiego to również takie sławy jak:

Tomasz Kucharski – WIOŚLARSTWO – wyjątkowo skromna mimo wybitnych własnych osiągnięć osoba…

Andrzej Huszcza – ŻUŻEL – Ikona zielonogórskiego ŻUŻLA 

Mamy wielką nadzieję, że uda się pozyskać takie sportowe sławy jak Panowie Tomasz Gollob, Andrzej Huszcza i Tomasz kucharski dla rozwoju polskiego squasha

Wasz Squash Net Team :)

Fot. Wojciech Emil KosowNapisał: Gość (2011-02-20)

ooo - to ci karolinka będą jaszcze bardziej zazdrościć ;)


Napisał: Gość (2011-02-21)

Niech zazdroszczą. To ją powinno tylko bardziej zmotywować hehe.::::)


Napisał: Gość (2011-02-21)

ta karolina kosow,to faktycznie mega talent,widziałem jak wygrała potęge skoku z seniorami!


Napisał: Gość (2011-02-21)

podobno ma dopiero 12 lat!


Napisał: Gość (2011-02-21)

jest napisane że ma 12 lat ;)


Napisał: Gość (2011-02-22)

Słodzić czy nie słodzić o to jest pytanie. Trzeba by w zasadzie laureatki spytać co jej bardziej odpowiada. Jeśli słodzić - to wskazuje na… jeśli nie słodzić – to… Ktoś się fachowo wypowie w temacie słodzenia? ;)


Napisał: Gość (2011-02-22)

chwalić jeśli jest za co a w tym przypadku raczej nie ma wątpliwości że jest za co chwalić :)


Napisał: Gość (2011-02-23)

12 latek i tyle wygranych zawodów... ;)


Napisał: Gość (2011-02-23)

Raczej dwunastolatka.. I ja też przyłączam się do twoich kibiców Karola. Może w 2012 spotkamy się na kolejnej gali Pozdrawiam Adrian


Napisał: Gość (2011-02-24)

fajne fotki z gali a można więcej?


Napisał: Gość (2011-02-24)

Słodzić czy nie słodzić - "4 kopyta i odrogę pyta? koń jest pijany tak? ale fleja ta wasza kbyła..." Misia obejrzeć polecam ;)


Napisał: Gość (2011-02-24)

co ma jakiś miś wspólnego z tym co tu napisane?


Napisał: squashman (2011-02-27)

BAREJA „MIŚ” – świetna polska komedia… Szczerze mówiąc nie wiem co ma miś z laureatką Karoliną Kosow wspólnego. Chyba tylko tyle ze podczas imprezy pewnie wystąpiły postacie z epoki realizacji MISIA ::::::)


62.129.210.236