2010-01-06

0 komentarzy


Squash Warszawa – Budowa Szklanego Kortu Squash ASB w Blue City


Squash Warszawa – budowa szklanego Kortu Squasha ASB w Squash City

We wtorek 5.01.2010 rozpoczął się montaż pierwszego w Polsce całkowicie szklanego kortu squash ASB w warszawskim CH Blue City…

Klub squasha mieszczący się na poziomie +4 Centrum Handlowego Blue City wzbogaci wkrótce własną ofertę o szklany kort ASB.


Największy dotychczas w Polsce warszawski klub Squash City posiadający 8 najwyższej jakości kortów ASB rozpoczął budowę kolejnego 9 już - tym razem całkowicie szklanego kortu squasha ASB.
Właściciele Squash City wybudowaliby najchętniej kolejne 9 kortów ASB, jednak wykorzystana do max powierzchnia klubu uniemożliwia niestety planowanie budowy kolejnych kortów squasha.

Warszawski klub Squash City jest pierwszym w Polsce, w którym będzie można zagrać w squash na całkowicie szklanym korcie i do tego białą piłką, o której istnieniu większość amatorsko grających zawodników nie miało dotąd pojęcia.


Szklany squash kort ASB umożliwi zaawansowanym zawodnikom i kadrze Polski treningi w warunkach odpowiadającym rozgrywkom PSA, a początkującym da możliwość poczuć to co czują zawodowcy na co dzień trenujący w podobnych warunkach.

W białe piłki squash będziecie oczywiście mogli już wkrótce zaopatrzyć się w klubowym sklepie Squash City, a godzinka gry na szklanym korcie ASB cenowo nie będzie się różnić od gry na korcie tradycyjnym.

Dużo większy hałas i nieregularne odbicie piłki to podstawowe różnice między szklanym, a tradycyjnym kortem ASB. Zawodnicy, którzy na co dzień grają na innych kortach niż ASB nie poczują jednak różnicy…

Zapraszamy gorąco do Blue City Warszawa Al. Jerozolimskie 179.
Kontakt do klubu

www.squashcity.pl

Kontakt ASB
Wojciech Emil Kosow

www.squashcourt.pl

Wasz SqNet TEAM62.129.210.236