2010-02-28

0 komentarzy


ASB Squash Glass – Court Medialne Cudo


W dniu dzisiejszym rozpoczął się międzynarodowy turniej squasha w warszawskim klubie ASB Squash City…

Na 9 klubowych kortach ASB rozgrywanych jest aktualnie kilka turniejów między innymi międzynarodowy turniej Polska – Ukraina.


Turniej squasha Polska – Ukraina rozgrywany jest w kat. kobiet i mężczyzn A + B oraz w kat. SQUASHMASTERS + 35.

Squash City Warszawa jako pierwszy klub w Polsce wybudował na stałe całkowicie szklany kort ASB podnosząc poprzeczkę jakości oferowanych usług w polskich klubach squash.

Szklany kort ASB – medialne cudo – umożliwia filmowanie i fotografowanie meczów squash w sposób, w jaki nie było to dotychczas możliwe na standardowych kortach nawet najwyższej jakości, którą reprezentuje firma ASB.

Poprzez podjęcie decyzji budowy szklanego kortu ASB właściciele warszawskiego Squash City przyczynili się nie tylko do jeszcze większego wzrostu frekwencji w klubie, ale przede wszystkim do zwiększenia zainteresowania mediów squashem.

Warunkiem zainteresowania polskich mediów squashem była możliwość filmowania meczów z innej perspektywy niż wyłącznie od strony szklanej ściany tylnej kortu squash.

Szklany kort ASB Squash w Blue City Warszawa umożliwia filmowanie i fotografowanie tego co dzieje się na korcie praktycznie z każdej perspektywy.

Przedstawiamy kilka przykładowych fotografii autorstwa Wojciecha Emila Kosow przedstawiciela ASB Babinsky GmbH w Polsce. Kontakt www.squashcourt.pl

Wasz Squash Net Team62.129.210.236