2010-05-15

0 komentarzy


Squash Zielona Góra – squash budowa - Hotel DANA & Spa


W marcu 2010 oddany został do użytku kompleks hotelowo rekreacyjny DANA & Spa w Zielonej Górze przy ul. Wojska Polskiego…


Część rekreacyjna hotelu DANA & Spa znajduje się w podziemiu i obejmuje 2000 m2. Na część rekreacyjną składają się między innymi: najwyższej jakości kort do gry w squash zbudowany przez cenioną na całym świecie firmę ASB, kręgielnia, wiele sal fitness, podświetlany basen z gejzerami, jacuzzi, podgrzewane leżaki, kriokomora, siłownia, grota solna i mroźna, w której można natrzeć się śniegiem w lecie…

Część hotelowa DANA & Spa oferuje 60 pokoi i 6 apartamentów, w sumie 120 miejsc noclegowych. Ponadto sale konferencyjne różnej wielkości, a największa z nich mieści 200 osób.

Restauracja DANA & Spa mieści 170 osób i serwuje takie potrawy jak np. mus z krewetek z odnogą raka… Parking hotelowy oferuje miejsce na 80 pojazdów, co w przyszłości może okazać się niewystarczające. Już dzisiaj po zaledwie dwóch miesiącach funkcjonowania hotelu, parking w godzinach popołudniowych i wieczornych jest w zasadzie pełny. Nic dziwnego, ponieważ Hotel DANA & Spa oferuje w jednym miejscu atrakcje, których próżno szukać w innych obiektach Zielonej Góry.

Dzięki DANA & Spa Zielona Góra zyskała kolejny kort do squasha i do tego najwyższej jakości ASB Squash Court. Na hotelowym korcie squasha rozgrywane są turnieje, których inicjatorem jest Jakub Zjawin.

Kontakt Hotel DANA & Spa:
www.danaspa.pl

Kontakt ASB Squash Courts:
www.squashcourt.pl

Wasz Squash Net Team62.129.210.236