2010-06-25

0 komentarzy


Squash Gliwice – Squashmania Otwarcie KLUBU ASB!!!


Squash Gliwice – Squashmania Otwarcie KLUBU ASB!!!

Wszystkich fanów squasha zapraszamy na oficjalne otwarcie klubu SQUASHMANIA w Gliwicach już dzisiaj 25.06.2010…

Największy klub squashowy na Górnym Śląsku zostanie otwarty już dzisiaj 25.06.2010.


Gliwicki klub SQUASHMANIA posiada 7 najwyższej jakości kortów do gry w squash zbudowanych przez niemiecką firmę ASB Babinsky GmbH. Firma ASB Squash Courts jest światowym liderem z imponująca liczbą 7000 zbudowanych dotychczas kortów squash na całym świecie.

Na kortach ASB Squash Courts można zagrać poza Arktyką i Antarktydą na każdym kontynencie, ale również na ekskluzywnych liniowcach pasażerskich np. Aida Diva, a od dzisiaj również w klubie Squashmania w Gliwicach.

Gliwicka Squashmania jest klubem wyznaczającym nowe kierunki dla kolejnych inwestorów zainteresowanych budową klubów squasha w Polsce. Przy współpracy z ASB Squash Courts i Wojciechem Kosow wyłącznym przedstawicielem firmy ASB na Polskę, ograniczono w klubie do minimum tzw powierzchnie non profit.

Kompaktowy klub SQUASHMANIA posiada w stosunku do powierzchni max ilość kortów, wygodne szatnie z pełno wymiarowymi szafkami (niezwykle istotna kwestia) oraz kącik zabawowy dla dzieci.

Klub Squashmania można uznać za wzór właściwego planowania. Najlepsza na świecie jakość 7 kortów ASB w klubie przyczyni się z pewnością w krótkim czasie do wysokiej klubowej frekwencji.

Klubowym trenerem jest Marcin Kozik wielokrotny Mistrz Polski w squash.

Gorąco zapraszamy do odwiedzin klubu SQUASHMANIA w Gliwicach..

SQUASHMANIA kontakt: www.squashmania.com.pl
ASB Squash Courts kontakt: www.squashcourt.pl

Wasz Squash Net Team..62.129.210.236