2011-02-14

0 komentarzy


Squash Lublin – Otwarcie klubu SportsPark


Squash Lublin – Otwarcie klubu SportsPark
W czwartek 10 lutego 2011 dokonało się oficjalne otwarcie klubu squash & fitness SportsPark w Lublinie…
Wodzirejem lubelskiej imprezy squashowej był Pan Andrzej Supron – polski zapaśnik, mistrz świata i Europy, wicemistrz olimpijski…długo trzeba by wymieniać..;)


W dniu oficjalnego otwarcia squasha & fitness w klubie  SPORTS PARK LUBLIN pojawiło się ponad 200 osób ściśle związanych z lubelskim życiem biznesowym, politycznym i towarzyskim. Suto, gustownie i smacznie zastawione stoły „szwedzkie”, moc szampana, długonogie piękne kelnerki niezwykle mile obsługujące gości klubu, to tylko niewielka część atrakcji związanych z dniem oficjalnego otwarcia SportsPark Lublin…

Przykładowy mecz squasha miejscowych instruktorów w towarzystwie Andrzeja Suprona komentował i o zasadach gry opowiadał Jarek Duda PRINCE Polska.

Klub SportsPark Lublin zaszczycili w tym dniu swoją obecnością również Horst Babinsky i Wojciech Emil Kosow (ASB Squash).

Zapraszamy do klubu SportsPark Lublin na grę w squasha. "Każdy zawodnik bez względu na posiadane umiejętności na kortach squasha ASB gra przynajmniej o klasę lepiej ze względu na doskonałe właściwości odbicia piłki od ścian ASB…" (Wojciech Emil Kosow)

Link do klubu Sports Park Squash Lublin

http://sportspark.pl/SQUASH-2.html62.129.210.236