2010-09-04

0 komentarzy


Squash Gryżyna - budowa kolejnego kortu squasha ASB


Działający od wielu lat Całoroczny Dom Wakacyjny w Gryżynie w woj. Lubuskim wzbogacił swoją ofertę o najwyższej światowej jakości kort squasha ASB…


ak dojechać:

jadąc trasą nr 3 od Zielonej Góry w kierunku na Gorzów / Szczecin, za Sulechowem skręcamy w lewo na Skąpe. Gdy dojedziemy do miejscowości Skąpe, skręcamy w lewo i kierujemy się na Cibórz / Rokitnicę. W Rokitnicy kierujemy się na Węgrzynie, a następnie na Bytnicę / Krosno Odrzańskie.Całoroczny Dom Wakacyjny położony jest w Gryżyńskim Parku Krajobrazowym umożliwiającym obcowanie z przyrodą jedyną w swoim rodzaju. W ofercie Całorocznego Domu Wakacyjnego jest najwyższej jakości kort do gry w squash firmy ASB Babinsky umożliwiający treningi zawodnicze na najwyższym poziomie.Przedstawiamy wypowiedź Pana Pawła Aulich właściciela Całorocznego Domu Wakacyjnego w Gryżynie:

„Nowy obiekt w którym znajduje się kort do squash firmy ASB Babinsky został zbudowany przy Całorocznym Domu Wakacyjnym w Gryżynie.
Obiekt został zaprojektowany w taki sposób, aby przez cały rok był dostępny zarówno dla gości naszego pensjonatu, jak i dla przyjezdnych.
W nowo wybudowanym obiekcie squash zapewniono także możliwość dodatkowych noclegów dla grających. Obecnie do dyspozycji graczy pozostają – poza istniejącym wcześniej 12 osobowym Domem Wakacyjnym, dodatkowe trzy dwuosobowe apartamenty zaraz przy boisku.

Dzięki temu mamy możliwość organizowania kilkudniowych turniejów dla kilkunastu osób, jak i małych sparringów weekendowych z noclegiem i wyżywieniem.

Dla naszych gości, na miejscu dostępny jest również stół do ping-ponga.Inwestycja jest wyposażona w najnowocześniejsze rozwiązania oparte o odnawialne źródła energii - zarówno do ogrzewania, jak i chłodzenia budynku.
Do utrzymania odpowiedniego, zdrowego mikroklimatu i pozyskania chłodu pasywnego – zastosowano bezprzeponowe, gruntowe wymienniki ciepła wspomagające system rekuperacji, dzięki czemu powietrze, niezależnie od warunków zewnętrznych, ma zawsze odpowiednią wilgotność i temperaturę – optymalną dla graczy.

Okolice oferują mnóstwo atrakcji, gdyż nasza posiadłość znajduje sie w centrum Gryżyńskiego Parku Krajobrazowego, w bezpośrednim sąsiedztwie lasów, łąk i torfowisk.Nasi goście mają możliwość odpoczynku nad jeziorem, gdzie znajduje się kąpielisko czysta plaża. Tam też można wypożyczyć wodny sprzęt sportowy.
Pobliskie Rancho oferuje możliwość jazdy konnej, a ciekawe ścieżki przyrodnicze zachęcają do spacerów i jazdy na rowerze. Rowery oczywiście są do wypożyczenia na miejscu.
Poza sezonem ochrony nietoperzy, istnieje również możliwość zwiedzania bunkrów Międzyrzeckiego Rejonu Umocnień, który znajduje się w odległości kilkunastu kilometrów od naszego pensjonatu.
Dla chętnych istnieje możliwość organizacji (oczywiście poza meczami squash) zawodów paintball.
Oczywiście po takim całodziennym wysiłku, nasi goście mają do dyspozycji saunę fińską.

W ubiegłym tygodniu gościliśmy w naszym domu wakacyjnym ekipę TVN. Program m.in. na temat kortu squasha ASB ukaże się już wkrótce w TVN METEO.

Pozdrawiam
Paweł Aulich”

Kontakt:

Gryżyna 13a, 66-030 Gryżyna
Woj. Lubuskie
Tel. 68 391 50 84, 501 203 232

Wasz Squash Net Team62.129.210.236