2010-10-21

0 komentarzy


Squash Szczecin – ASB budowa Rampa Squash Klub Szczecin


Przed kilkoma dniami rozpoczęła się budowa 3 kortów ASB w szczecińskim klubie ASB Rampa Squash…


Już za kilka tygodni Szczecin wzbogaci swoją squashową ofertę o nowo budowany w pełni profesjonalny klub squash. Tym klubem będzie „SQUASH NA RAMPIE”…

Naszym czytelnikom przedstawiamy fotki z pierwszych dni budowy klubu Squash na Rampie. Jak widać na zdjęciach już sam transport wymagał dużego doświadczenia kierowcy TIR-a transportującego elementy ASB do szczecińskiego klubu squasha.Zablokowanie na prawie 40 minut ruchliwej szczecińskiej ulicy Bohaterów Warszawy było konieczne dla wprowadzenia TIR-a w bramę posesji, na której mieści się klub SQUASH NA RAMPIE.

Dodatkowym problemem był niewłaściwie zaparkowany osobowy Mercedes na wyjeździe z tunelu. Duże brawa należą się kierowcy TIR-a, którego kunszt podziwiało wielu mieszkańców pobliskich budynków.Rozładunek elementów ASB squash trwał do późnych godzin nocnychWielkogabarytowe elementy kortów ASB Squash wymagały wyjątkowego zaangażowania wszystkich uczestniczących w rozładunku pracowników.Budowa kortów squash ASB po początkowych problemach ruszyła wreszcie z kopyta..;)W szczecińskim klubie SQUASH NA RAMPIE budowane są aktualnie najnowszej generacji korty squasha ASB system 85. Jest to innowacyjny system gwarantujący maksymalne ograniczenie hałasu towarzyszącego odbiciu piłki od ścian. Poza tym ściany kortów ASB Squash budowane w nowym systemie 85 wykazują wyjątkowa jakość odbicia piłki squashowej.

Dzięki zastosowaniu innowacyjnej technologii ASB przy budowie 3 kortów w szczecińskim klubie SQUASH NA RAMPIE zawodnicy polskiego rankingu PSF, ale również zawodnicy PSA będą mogli już wkrótce ocenić w jaki sposób piłka rzeczywiście powinna odbijać się od ścian kortu squash.
Innowacyjny kort ASB budowany w systemie 85 jest ponadto kortem demontowalnym. W związku z tym widoczne są łączenia paneli na ścianach, które nie wpływają jednak na obraz gry najlepszych nawet zawodników squash. Łączenia paneli umieszczone są na wysokościach nie wpływających w żadnym stopniu na grę squashowych zawodowców..;)Klub SQUASH NA RAMPIE w Szczecinie oficjalnie rozpocznie własną działalność imprezą, w której zapowiedzieli już swój udział Wojciech Emil Kosow (ASB) i Rafał Rykowski – trzeci zawodnik ostatnich Mistrzostw Polski Squash, zwycięzca między innymi ASB Squashmania Polish Cup.Zapraszamy gorąco do squashowego Szczecina i do udziału w wyjątkowym wydarzeniu, które z pewnością zostanie na długo w waszej pamięci…:) O terminie otwarcia klubu SQUASH NA RAMPIE poinformujemy was już wkrótce. Stronę www klubu możecie ocenić na:

www.rampasquash.pl

Wasz Squash Net Team62.129.210.236